neustaly smutok

Šejla

Ten článok www.ezisk.sk je dobrá chujovina s prepáčením. A vôbec, kto je reálny autor článku??? Je tam napísané "spracovala -red - podľa hbr.com" ale na hbr.com som ten článok nenašla, akurát pozliepala informácie a povytrhavala veci z kontextu, pričom si vo svojich dedukciách takmer serie do huby. Ale ok. Inak to, že človek je produktívnejší, keď je šťastný nie je žiadna novinka, to je predsa logické a všetci to dobre vieme... nato nepotrebujeme výskumy! A ešte povedať toto "Čím pochmúrnejší film, čím katastrofickejší koniec, tým je jeho tvorca považovaný za väčšieho umelca. Čím viac chaosu na obraze maliara alebo v živote muzikanta, tým za tvorivejších ich považujeme. Ale to nie je pravda." je vrchol stupidity! Hlavne ale, že ste nekriticky šťastní!

Šejla

fidorka 2, gratulujem, vieš kopírovať, už len stačí všimnúť si, na čo som reagovala. A už mi daj pokoj!

anjelik

Treba si uvedomit ze program zivot je program programovany velmi kruto a neferovo takze od neho spravodlivost cakat nemoze nik.

Tak mám Genesis otázku..KTO to programoval?? A prečo to tak naprogramoval?

Maros75

Lost....na konci je jasna veta.....Aby bol človek pozitívny a veril niečomu uprostred nepriazne osudu, to si pýta veľkú dávku premýšľavosti a inteligencie. Negatívne pocity v skutočnosti vychádzajú z najprimitívnejšej časti mozgu, ktorá reaguje na strach a hrozbu.

lost

ten vyrok je blbost, to sa mi ani nechce citat :)

stastny clovek neznamena ze nie je dravy..

al lev je stastny , resp. moze byt, lebo ulovi cokolvek si zaumieni..

Maros75

POCIT ŠŤASTIA JE KONKURENČNOU VÝHODOU
„Šťastní ľudia nie sú inteligentní.“ Rozprával som sa s obchodníkom s akciami pred svojou prednáškou pre veľkú banku. Myslím, že ma pokladal za svojho kolegu, ale cítil som sa trochu trápne pri tomto jeho šplechu... Témou mojej prednášky boli totiž prípadové štúdie ohľadne šťastia.
www.ezisk.sk