chlap 20, zena 26 rokov - blbost?

kuko1

Neriešila by som to. Ja som mala 16 a môj už terajší manžel 21. Hrozné?! Ja mám teraz 43 a manžel 48. Už to znie lepšie, však? No a sme spolu manželia 23 rokov.

winki

Ak si máte čo povedať, ak v ňom dokážeš nájsť oporu a istotu a on v tebe tiež tak nevidím dôvod prečo nie. Môj priateľ je o 4 roky mladší a nemáme s tým najmenší problém.

VTomi

V našej rodine sme tiež natrafili na podobné osudy: moja manželka je odo mňa o tri roky staršia a sme spolu už šťastných 10 rokov. Všetci traja bratranci majú manželky tiež o 3,4 a 5 rokov staršie ako oni a klape to.

alenka_maxova

pokial je na svoj vek natolko vyspely, ze sa znacne priblizuje, alebo teda je uplne na tvojej emocionalnej urovni, tak v tom nevidim problem. Teraz si vsak mozno zalubena a nevidis ho v tom "skutocnom svetle", ale skus sa naozaj co najrozumnejsie zamysliet, ci ti je naozaj rovny aj po tej vyspelostnej stranke a pokial si odpovie, ze ano, nevidim vobec ale vobec problem vo vasom vztahu...

medovnicek

presne v takom veku a s takym vekovym rozdielom sme zacinali aj my, ja som ta starsia :) ... a tahame to spolu uz 15 rokov ;)

whee_ee

Keď sú ľudia dospelí a rozumejú si, vek nehrá rolu. Ja mám o osem rokov staršieho priateľa a nerieši to ani okolie (a možno rieši, ale mňa to nezaujíma), ani my, akurát sa občas pobavíme na tom, že niektoré veci som ja kvázi nezažila, alebo som ešte nebola na svete, ale to je asi tak všetko.