Najdem babu bez silikonov?

Príspevok v téme: Najdem babu bez silikonov?
šamo

v poslednom case vsetky baby co som s nimi bol maju silikony. tak to ja fakt teda nemusim nemam zajem. ja neviem ci este je vobec nejaka mlada baba bez silikonov s normalnymi kozami aj ked su male to mi je jedno ale su prave do prdele! by som rad vedel ci by bolo babe jedno keby som nemal svoj penis ale umely klacek. sa nad tym uz trocha zamyslite do prcic! kebyze chcem silikony tak si kupim gumovu ancu. chcem normalnu pravu babu made in original!!!

lost

doubledog :D:D:D

nieco ako v autach, ze "sport mode" "super sport mode" "city mode" :D

a zena bude ze "big boob mode" "celevrita mode" a nejaky "sleep mode" :))

to by mohlo byt zaujimave.. asi si to dam patentovat :)

doubledog

ja som zvedavy, kedy vymyslia nafukovacie prsia

budu mat ventilcek, a ked zena pojde von, trosku prifukne, ked bude doma alebo nebude chciet zaposobit, trochu vyfuci, aby nezavadzali.

stoklas

aj moja priatelka si dala spravit silikoni lebo ze mala jedno prso mensie ale vobec z toho nejsom nadseny. radsej kebi mala svoje.

lost

preco bez?
ved sinajdi nejaku s perfekt silikonmi a ked prestane fungovat ,alebo sa zdeformuje, vymen za mladsie vydanie.
ved dnesne zeny chcu, a vyslovene prosia o taketo zachadzanie.
tak im to dopraj.. aj sebe spravis radost..

Brázda

wreck, to je veľmi pekné čo si napísal. akí by boli ľudia šťastní, keby svoju hodnotu neodvodzovali od veľkosti svojich pŕs, penisov, tvaru nosa, farby očí, dĺžky vlasov a pod.

Zuleko

Silikónové prsia si dávajú robiť aj bežné ženy každodeného života,ktoré sa starajú o domácnosť sú denno denne v práci a nie len pipiky,ktoré ich vystavujú na každom jednom m.Či to,žena ktorá stratí prsia kojením a ostatnú jej v lepšom prípade dve vysušené slivky alebo ŽIADNE prsia nemá právo na to aby žila plnohodnotný život a páčila sa sama sebe??Garantujem Vám,že vo vašom okolí je kopu žien ,,obyčajných,, na ktoré by ste nepovedali v žiadnom prípade,že majú silikónové prsia,lebo to na sebe nedávajú poznať.Ale všetci samozrejme majú zafixovanú predstavu,že silikóny si dávajú len ženy ktoré ich všade vystavujú..niektorí by ste sa fakt mali nad sebou zamyslieť a NEODSUDZOVAŤ!!!Aby sa Vám milé ženy,ktoré tu odsudzujete ženy so silikónovými prsiami nestalo,že raz budete práve VY,ktoré si ľahnete pod nôž plastického chirurga ako následok po kojení....

mici :)

Ahojte :)

Ja silikony nemam, no neodsudzujem a dala by som si. Moje prsia mali vzdy vacsiu velkost ako vacsina rovesnicok no ked som schudla stal sa z toho otras. Moje prsia su vacsie no nie pevne a to je moj kazdodenny boj ked sa na seba pozriem. Vidim v tom moznost vychodiska a poznam dievcata ktore to maju a v zivote by ste to nepovedali a nieje to vidno nieto este citit ;)

merry_

a mozno sme len predpojati:) staci si pozriet daky dokument, fotografie zo zivota divokych kmenov niekde v dzungli.. ich praktiky v zdobeni celeho tela a s tym spojenym sebatryznenim daleko presahuju tie nase, rovnako u muzov rovnako u zien, nejdem zachadzat do podrobnosti ale z mnohych chodi mraz po chrbte, preco asi to robia oni ked nemaju sajnu o dakej civilizacii a normach akymi sa riadi? jednoducho su to ich normy, aj tam vladne prirodzeny pud a zakon pacit presadit a uplatnit sa, nehladajme v tom inu vedu.. stacilo dobru noc :)

merry_

wreck..s tym bakhamom je to mozno preto ze vas je o cosi menej ako nas zien, takze ste vo vyhode co sa tyka pravdepodobnosti vyberu :) ja s tym opicenim problem nemam, len sa snazim pochopit dievcata ktore proste tomu tlaku podlahnu a umelo sa vylepsia..a mozno im k tomu pomozu aj rodicia a radi (myslim financne), ked vidia ich nizke sebavedomie a denno-denne trapenie sa zo svojho vzhladu, ved co rodic neurobi pre svoje dieta.. myslim ze zdrava vzdelana a ako vieme prirodzene pekna slovenska baba ktora sa o seba stara, vie sa vkusne obliect zabavit zasrandovat.. ma v tejto krajine buducnost, nepotrebujeme ziadnych davidov a viktorie :)