Falošnosť

bingham

lost...ano treba sa prisposobit :)

Argon...ti "antirasisti" su jedna velka tragedia...smutni ludia co raz doplatia na svoju sprostost :)

lost

bingham

no ja som kapitalizmus nevolil, a nech je :)
prisposobim sa, ta ne? :D
a oneee, ak bude socik, ta preco ne? :D
aspon budem lezat a ***** si cely den, ta ne? :D

tak ci tak, uplna pohoda, ved som mlady, este bez zavazkov (okrem psa), tak sa prisposobim :)

hovorim - je mi to fuk, ja nemam problem schmatnut pas (alebo ked bude zle, tak kluce od auta) a cez hranice sa dostanem do bezpecia/lepsieho.. no problemo.

horsie to je s ludmi, co tu zostali na dochodku a nie su az tak prenostny, respektive rodiny s detmi..

Argon
prave bolo na TA3, ze nejaka rodina prisla o pracu, lebo:
1. strojarne prepustali pre krizu, nedostatok zakazok
2. NASIEL SI PRACU, lenze "podnikatel" nezpalatil (na slovensku casty jav) a zakon ho samozrejme ze CHRANI
3. dostali sa do chatrce, kde na nich napriklad strielali zo vzduchovky
4. mesto suverejne jebalo na nich, samozrejme ako vzdy, a pochopitelne ako vzdy, len do vtedy, kym to nemedializovali
5. romom a ciganom a akymkolvek parazitom, (no podte do mna vy chamrad plesniva) by uz hned stavali luxusnu novostavbu, a este dobre, ze by nedostali helikopteru s pilotom..
6. takto si stat vazi pracujuceho, hodnoty vytvarajuceho a dane platiaceho bieleho slovaka, svojho obcana.. takto. absolutnost krasy..

To iste odkazujem pre BRUSEL, su to farizeji, absolutny magori, ktorych by trebalo postavit k muru a suverejne odpalit, ale tak, ze si to olovo zaplatia za svoje. Ako v Thajsku. Odhlacili by sme pracu psychologom, ak by si pacienti mohli na tych tlustoprdoch trochu ulavit a moralne je to tiez OK..

orbit-ka

suhlasim, Nela je najfalosnejsia zo vsetkych, sama chodi a kyda na kazdeho, kto je lepsi ako ona a nepodriadi sa jej, vraj je falosny a ze manipuluje. Teda podla seba sudi kazdeho, kto sa nou manipulovat neda. je plna negatinych postojov, emocii a zlych motivacii. Staci sa jej pozriet do tvare, do oci, nic dobre z nich nejde. Zda sa mi, ze je plna nevavisti k celemu svetu a kompenzuje si ju tym, ze zo seba robi bosa a generala. Totalne zakomplexovana. Myslim, ze tam nema ziadneho skutocneho priatela, Niky pri nej drzi naivita a ostatnych strach. A Jana je dalsia falosnost sama.Z kazdeho sa vysmieva a znevazuje vsetko, co niekto urobi alebo povie. Obe su plne nenavisti a zavisti.A tak sa pytajme, kde su nejake hodnoty v charakteroch, ked ako hrdinovia sa prezentuju taketo typiky.

bingham

Argon...pozor !!! :)....na tomto fore je vela sprostych ludi...a niektori z nich by ta vedeli za tento prispevok oznacit ako rasistu !!! :)...smutne ze ???...medzi akymi ludmi zijeme...

Argon

inac - je fakt, ze dedo mi hovoril, ze pred sametovou bolo ciganom horsie, ze museli makat a nedostavali ziadne davky v nezamestnanosti. a tusim ze rodinne boli len do troch deti alebo tak nejako, ked mali viac, tak uz nedostali. a neotvarali si tak huby ako teraz a decka museli chodit do skoly. je to inac strasne drbnute, ked taki degesi sa maju lepsie ako pracujuci bieli. mne nikto neda socialny byt ani keby som byval pod mostom. to fakt nechapem dokedy chcu toto politici takto natahovat. sak nech tam skusia ist byvat do tych dedin kde je samy cigan. uz sa roztahuju nielen na vychode, ale cele zahorie je zamorene, potom ked sa dostanu na hrad, tak politici odtialto utecu a biely plebs sa moze obesit. nie som rasista, ani nahodou, ale tato moralka ma vie riadne dozrat. lebo to nie je chyba cigosov, ti beru pokym davaju, ale nasich super neschopnych politikov.