69

simonka

Z tho vsetkeho co pocuvam tak si myslim ze magnum to este nerobil mozno 1krat ale viac nie do vsetkeho mudruje nic viac......bohvie ci aj tu 69 skusal.....nooo

inusa

ja nechapem tych ludi co furt pisu ze su nejake polohy neosobne a bla bla podla mna su velmi osobne vsetky aj 69 mam rada a aj pri nej sa dá pozerat do ocí partnera takz e fakt nechapem to vase neosobne neosobne... podlamna ti co pisu ze je nieco pri milovaní neosobné si to len jednoducho nevedia poriadne uzit a .

Best trance girl

Ja to nemam rada, pride mi to take neosobne a neviem sa pri tom poriadne sustredit ani na neho a ani na seba. Je to lepsie, ked to robime po jednom, vtedy si to ovela viac vychutnam

zulka

My to používame sem tam ako predohru. Keď je partner vysprchovaný...vyvoňaný... tak sa dá. Ale nie aby mi vystriekal mandle. To by som ho asi oblvala. Na také veci som neni. Od tiaľ po tiaľ.

secretkaa

je to fajn, len take neosobne. radsej mam rada ked to najprv robi on mne a potom ja jemu. proste ze sa mozeme pri tom bozkavat, atd :)

kvackva

este s tym nemam skusenost, teda nie, ze by som nechcela, ale ..neviem, ci sa hanbim alebo bojim , ze spadnem :)
trapne, co?