nejake nazory prosim

Príspevok v téme: nejake nazory prosim
peacenlove

dobry den,mam 21 rokon a co ma tak trocha trapi je to ze nemam dievca....totiz som neskuseny v tychto veciach...dievca som nemal este...ale z casti je to aj mojou chybou lebo som si tak trocha vsugeroval ze som neuspesny a neviem to moc s babami...a trocha nizke sebavdomie k tomu..zasa nie som ten typ co bere dievca len na sex...som proste taky ze tuzim po milujucom dievcati..dajte nake nazory

wreck

peacenlove, ja som mal prve dievca mesiac po dovrseni 23 rokov. cokolvek skor by bolo nasilu a nestalo by za nic.

daj veciam cas a nenechaj sa v tomto strhnut okolim.

Larin

Na túto tému je tu veľa príspevkov, pohľadaj a uvidíš, že s podobnými vecami sa trápi mnoho mladých ľudí.
Nie je na tom nič zlé, že máš 21 a ešte si nemal dievča. A si jeden z mála v tvojom veku, čo nechce dievča len pre sex, čo sa nedá inak komentovať, než tak, že je to chvályhodné :)
S tým sebavedomím by si však podľa mňa mal niečo robiť. Prečo si myslíš, že to nevieš s babami? Preto, že si ešte žiadnu nemal?

dana660xz

a na co chces nazor akoze? kde je nejaka otazka? cital si si to po sebe? nejake nazory... nauc sa vyjadrovat!!!