Nedokrvenie mozgu

melana

podarilo sa vam nieco vyriesit? ked som si precitala vase problemy, tak mi napadla mozgova hmla alebo skleroza multiplex. aj ked dufam, ze az take vazne to nebude. a u ocneho ste boli?

Lukáš

Mirec mám rovnaké problémy ako ty, hlavne ide o bolesti hlavy, tlak v hlave a problémy s tými očami. Som úplne mimo, často pozerám len tak do blba nezaostrujem, vidím všetko ale dokopy nič, neviem to popísať, akoby mi polovica sveta unikala. Vyriešilo sa to nejakým spôsobom u teba? Prosím o akékoľvek rady, lebo som z toho už zúfalý.

marcelina78

Mirec mam to iste ako ty , presne tie pocity co opisujes a nakoniec sa k tomu pridali aj uzkosti a depresie z toho vsetkeho, lebo to trvalo dlho, takze parada..Dokonca som dostala aj antidepresiva, ale uz druhe mi nepomahaju skor naopak este vsetko zhorsuju, takze sa obavam, ze problem nebude v prenose serotoninu, na CT som nebola. Niekedy sa premozem a ked vyviniem nejaky sport a riadne sa zadycham aj ked idem odpadnut a kruti sa mi cely svet, potom pride taka ulava, akoby sa mi odyslicilo telo, mozog a mysli mi to normalne, ja uz som tiez zufala z toho, ta strasna otupelost, citim sa, akoby som vobec nespavala, tazko sa mi zaostruje, boli ma za ocami, hoc dobre vidim a citam vsetko, boli ma zahlavie...

Mirec79

Ahoj,
neviem, ci ti to pomoze, ale mne napriek nizsiemu, ale stale normalnemu tlaku, sa deju veci.. Od mihania pred ocami, cez potacanie sa, slabosti, bolesti hlavy, az po taky pocit, ako keby som sa pozeral tak zvlastne na svet, akoby na iny, nejaky vzdialeny.. tazko to popisat, viem, ze to vyznieva, ako keby som si nieco slahol, ale som totalny abstinent.. skratka, sposobuje to problemy, najma ak dlhsie sedim, a potom sa postavim, tak chvilku trva, kym sa to da ako tak na poriadok. srdce ok, tlak + -, krcna chrbtica + - OK, podstupil som niekolko CT, MR, rehabilitacii, cvikov, atd... ale bez zmeny. Ak na nieco prides, daj vediet, pretoze ja som to po 2 rokoch behania po lekaroch vzdal. M.