Darcek priatelovi

Príspevok v téme: Darcek priatelovi
simca simcs

som s priatelom piaty rok a pomaly sa blizia jeho narodeniny.. kazdy rok sa snazim vymysliet nieco originalne (a pokial je to zaroven aj prakticke o to lepsie)ale kedze mame za sebou uz par vianoc, valentinov, menin a narodenin tak to ide coraz tazsie.. viem ze na to, aby sa vybral vhodny darcek treba cloveka poznat, ale ak by ste mali nejake napady ako mi pomoct tak by ma to velmi potesilo. dakujem.

brunetka_a

poznám to :) aj ja mám tento rok 5 výročiek a vždy to je des hladať další další darček .

-retiazky
-vankuš s fotkou
-foto kniha
-oblečenie
-voňavky
-nejaký pobyt do kúpelov
- romantický večer pri sviečkach , vínku a rozkoše
-ked má niaky šport, záluby neičo na to
-niečo do auta napríklad ak má rád autá

asi ma už teraz nič nenapadne :)

system

kup listky do kina ;) mna ako filmoveho nadsenca by to potesilo :) venujes mu nielen filmovy zazitok ale aj svoj cas ;)

deniki

Ja môjmu manželovi na NARODENINY kupujem košele (samozrejme značkové) alebo voňavky ( tiež originály z parfumerky)...no a vždy sa poteší...aj keď asi vie, čo dostane....:-) Ale čo sa týka Vianoc, tak vtedy jednoznačne vsadím na zlato. No teraz si tak spomínam, že naposledy bľabotal o tom, že si dá vytetovať niečo, a vraj ja mu to zaplatím....-ako darček k narodeninám...Máš na výber, veď je toľko možností....a ak ťa miluje, potešia ho hoci aj len ponožky :-)))

Petronela12

pozvi ho do divadla... Napis mu gratulaciu s pozvankou, vloz do obalky, k tomu bonbonieru, sampanske a môzes gratulovat... (samozrejme, vykrasli to cele, nahod atmosku...)

Fero M.

Zober ho niekam do obchodu pod zamienkou ze potrebujes nieco ty a len pocuvaj ci sa nebude stazovat ze nieco pktrebuje ale nema a mas to poriesene :-)