Silikóny ANO - NIE?

Príspevok v téme: Silikóny ANO - NIE?
Katuska23147

Vaham nad nimi, preto by mi mohli pomoct Vase nazory, tych bab, ktore ich maju. Ste s nimi spokojne? Mam na mysli ci to nelutujete, ze ich mate. Zvazujem vyhody a rizika, trochu sa toho bojim. Prsia mam celkom pekne, len male a trochu by som ich chcela vyplnit. Neviem ci to za to stoji. Frajerovi by sa to aj pacilo, ale on by vraj do toho na mojom mieste nesiel, ze to za to nestoji. Tak ja uz fakt neviem :-) Poradte :-)

Katuska23147

Millena ved to je jasne. Ved som pisala ze silikony si dam az ked schudn za odmenu :-) a ked neschudnem tak nic :-) Na co mi budu pekne prsia ku skaredemu bruchu...

Katuska23147

No ja som hladala hodnotenie bab co ich uz maju a to som dostala tak 2, jedna za nie a druha za ano... Je mi jasne ze rozhodnut s amusim uz len sama a vsetko si nastudovat.

Katuska23147

Hej narkoza, potom celkovo operacia, bolesti, a ci to dobre dopadne :-( a ze ci nebude ma to obmedzovat nejako ale si myslim ze nie, vsak zase si nedam moc velke. A potom ma trapi ze co po tehotenstve ako budu vyzerat a ze ci operacia dobre dopadne... A ci to stoji za tie peniaze. Ale stale ma to laka, takze som skor naklonena teraz za ano. Aj ked okolie ma odhovara... A ze by boli tvrde alebo makke to mi je jedno, podla mna tvrde nebudu, ved tie vankusiky su makke... Ide mi o to aby super vyzerali.

leus

katuska
tak teba len ta narkoza tak trapi? :) ja som bola teraz za cely zivot v narkoze prvy raz a ja som ju znasala strasne zle,zvracala som, tyzden som ju dospavala a smrdela som od chemie ze az, ale vela vody pit a vyplavis to

Katuska23147

Leus toto mam uz vsetko zvazene, ze spanie na bruchu nepojde, ale ja som ani nikdy nespala, ked som mala svoje tiez mi tam zavadzali... ako som schudla uz si sem tam tak lahnem ale vzdy tak vydrzim maximalne 10 minut :-) Zacinam podnikat, takze myslim si, ze peniaze budu a zase mam 27, ked to staci vymenit raz za 15 rokov, tak vymenim 2x a uz budem stara :-) Inak ked sa to vyberie, co potom? je koza este viac vytahana? Jedine co ma odradza je ta narkoza... zijem dost zdravo a som odporca liekov a chemikalii. Toto je sice umele ale myslim si ze tela sa nic nevyplavuje tak mi to nevadi.

Maoam

ale je aj moznost nedat si implantaty, ale dat si urobit lifting prs, nie? teda ze tam operater odstrani prebytocnu kozu a prsia nadvihne

asi tazko povedat, ze ktore riesenie je lepsie, ale lekar by to mal vediet spravne odhadnut

Maoam

ja som toho nazoru, ze ak baba velmi schudne a prsia tym utrpia, pripadne po odkojeni, ze preco nie, dnes su uz implantaty ine ako pred 10-15 rokmi, aj ked nemam osobnu skusenost, ale ak tym zena velmi trpi, tak radsej si dat prsia urobit, ako nie,ale urcite je dobre ist k skusenemu operaterovi

zajacik, kolko si schudla, z kolko kg na kolko?

vebe

Ja sa pohybujem v prostredi, kde zeny nedobrovolne o prsniky prichadzaju, tak je prirodzene, ze to do velkej miery ovplyvnuje moj nazor na vec a tiez preto ta ucta k tomu, ked telo funguje ako ma. Neodsudzujem nikoho, ked sa rozhodne pre implantaty, je to vec kazdeho z nas.