Bercov vred

tpch1

ja nevrtam, ja sa pytam. Tak mali ti Egyptania uz patent na GSE, ked nimi argumentujes? A psychologa potrebujes ty pre svoj spasitelsky komplex :-DDD Ja sa sem chodim bavit, ty zachranovat svet neucinnymi vseliekmi:-D

RNG

Boze, tpch 1 , aka si ale hlupa.Za kazdu cenu musis do vsetkeho rypat.
Ked mas problemy s pocitom menejcennosti a potrebujes druhych kritizopvat a ponizit na svoju uroven, prosim najdi si ine forum alebo nejakeho dobreho psychologa.
Ja sa tu snazim ludom pomoct, a ty len do vsetkeho vrtas ako kazisvet.
Nakoniec zbytocne na mna utocis osobne, rady co tu davam su len kopirovane od roznych znamych lekarov, co liecia alternativou a to velmi uspesne.

RNG

Inac to nie je moja rada, ja son do toho len pridal kokosak a GSE, povodne je ta rada od Juliana Whittakera, MD, lekara co na svojej klinike vyliecil uz stovky podobnych problemov za dlhe roky, je uz 30 rokov praktizujuci najma alternativne metody.Za vyse poslednych 10 rokov ma velke uspechy prave v lieceni cukroviek, na co napisal uz viacero knih.
Mne jeho rada pomaha, inac by som bol doslova "v keli" kedze aj najmensi skrabanec a stipanec od komara sa mi zas par dni zapali a je z toho skareda nehojaca sa rana.A to robim v ptriemysle s ostrymi kovovymi plechmi, kde sa niekolkoraz do tyzdna porezem/poskarabem tj keby som sa rychlo nehojil, bola by to katastrofa.
Nuz nemusi to pracovat kazdemu, to som niekde netvrdil, ale za pokus to rozhodne stoji

delphia

trezalka, ak je tam GSE, bakterie sa nerozmnozia.

panirene, riadte sa radou RNG, plus k tomu pomaha aj opakovane biostimulacny laser (maju kozmeticky) a samozrejme farmakologicka liecba ziloveho systemu angiologom.