Laparoskopia gyn.

Príspevok v téme: Laparoskopia gyn.
babika_ka

ahojte chcela som sa opytat ktore z vas uz boli niekedy na laparoskopii ako dlho ste boli pn a ako prebiehalo vase pooperacne liecenie???? Mna vcera operovali koli nespecifickej zenskej neplodnosti urobili mi aj prefuk vajcovodov a odstranili mi malu cystu 2cm ale zrasty som nemala... lenze dnes ma pustili domov a stehy co mam v pupku trochu krvacaju co s tym??? pred odchodom mi povedali ze ked pridem domov mam si odstranit naplasty zo stehov ale ja sa bojim je to bolestive a citlive :( nehovorim o bolesti v ramenach a klucnych kostiach od toho plynu ktorym ma nafukli... tak mi prosim poradte ako to co najrychlesie prekonat...piste zenusky co mate skusenosti...dakujem.

kasszia

Určite sa ozve, ale aj ty :-) . Len ja sa už dorpedu bojím, každý mesiac som v očakávaní a stále iba to sklamanie :-( už viac ako rok a pol a neviem na nič iné myslieť, každý deň. viem, že je to už pomaly choré, ale keď neviem na to nemyslieť, jednoducho sa to nedá :-( ,

babika_ka

noprave mi volal doktor som mu pisala co je vo veci povedal ze si to nemam dezinfikovat len dat dole a nalepit novy naplast a ked sa to stane zas ze pretecie tak mam zajtra prist ....

babika_ka

ano vyse roku a pol nic no tak ma poslali tam prv ze som mala cystu 5aj daco cm tak som sa na to dala ale zacala som pit taku kavovinovu zmes a cysta sa rozpustila nastastie tak som isla iba na ten prefuk no a tam sa objavila este mala skryta cysta 2cm tak mi ju dali von a poslali na hystologiu uvidime vysledky bubu v utorok ked mi vyberu aj stehy tak snad nic nebude no a ze uz bude len dobre ....

kasszia

babika_ka ani tebe sa nedarilo otehotnieť, že si išla na laparoskopiu? a pre istotu oddychuj, nieže si náhodou ublížiš.

babika_ka

kasszia
urcite sa to podari prajem vam to zo ♥ aby ste mali vytuzene mimono :) a blondska
mne povedali minimalne ze mam byt 2tyzdne doma tak uvidime a neviem tiez mi povedali nech si dam dole naplast ale akosi sa bojim , no urcite mu zavolam ze co on si o tom mysli ....

kasszia

ďakujem babika_ka :-) , naozaj dúfam aj ja, že tentokrát sa nám podarí. Predtým mi nerobili priefuk vajcovodov, iba odstránili cystu, tak možno ostali tam tie zrasty.Teraz by som už mala byť v poriadku.

blondska

Mne tiež robili laparoskopiu pred necelým pol rokom ale mňa hneď v ten deň aj pustili domov ...na druhý deň som išla k lekárovi aby mi dal náplasť dolu a povedal mi, že aby som sa šetrila a nič ťažké nedvíhala. V pondelok mi robili laparoskopiu a v stredu som bola v práci ale bola som unavená nič som nevládala robiť takže taký týždeň by som odporúčala byť doma predsa to telo si musí oddýchnuť...ale ak ti to presiaklo mala si hned volať svojmu lekárovi a oboznámiť ho s tým, aby sa to nezapálilo......istota je istota

babika_ka

jeeeejo tak to vam drzim palceky velmi ale vraj po prefukoch vajcovodov cize odstraneni zrastov by sa to malo na 90%darit! tak snad sa to podari aj vam dufam no ... :) a nic sa ti uz nevrati ....