Krče - Buscopan

Príspevok v téme: Krče - Buscopan
Jojo789

Zdravim, pred nejakym casom sa mi niekolko mesiacov vkuse striedali hnacky+krce so zapchou.. proste som maval hnacku a krce, potom som nesiel 3-5 dni na WC a potom opat hnacku a krce.. ked ma to chyti niekde v skole alebo cestou je to hroza :( nejako, ani neviem ako mi to preslo a tri mesiace som mal pravidelnu stolicu, kazdy den som bol na WC... asi pred 2 tyzdnami sa mi to vratilo :( naposledy dnes rano som kvoli tomu nestihol bus do skoly... mam probio-fix a buscopan, len neviem kedy mam ten buscopan uzivat, vobec nechapem tomu navodu..prosim vas viete poradit? je tam napisane ze 3-5 krat za den a potom ze iba ked je treba.. tak fakt nechapem :/

RNG

Viac na buscopan najdete napr tu
www.netdoctor.co.uk
vcitane roznych moznych skodlivych ucinkov. Potlaci sice krce, ale neurobi nic pre zapchy, prave naopak.
A krce su casto zo zapchania, ked sa prilis premnozia rozne skodlive mikroby v crevach v jedle, co je tam pridlho.

RNG

Buscopan obsahuje chemikaliu Hyoscine butylbromide, ktora ma ukludnujuce/umrtvujuce ucinku na crevne svalstvo. Hnacky ale musia mat nejaky dovod, ci uz je to nervozita, alebo sa telo snazi vyhodit nieco skodiace, ci uz jedlo alebo rozne premnozene skodlive mikroby v crevach
Dobre travenie potrebuje dostatok kyselin, roznych enzymov, mikrovlaknin na motilitu(posuv) tiez absorbciu roznych skodlivin a najma ako vyziva pre probiotika.
Stres treba odstranit, lebo aj ten moze sposobovat hnacky a stovky roznych aj ovela vaznejsich zdravotnych problemov. vyguglite si pod mojim nickom temu stres, ako sa destresovat, ci uz mechanicky alebo,roznymi doplnkami.
Doplnok GABA tiez posobi ukludnujuco vseobecne na svalstvo, tj aj na creva.
A z Ayurvedy je tam napr Triphala, ktora tiez niekomu moze pomoct.