Falosne tehotenstvo

AdamKrt

nefinka Dnes 14:51 - jej bolo zle, odpadla, odviezla ju sanitka a ked prisla z nemocnice, tak povedala, ze jej diagnostikovali tehotenstvo z krvneho rozboru. Co sa mi zda extremne divne, zeby jej niekto len tak robil HCG test...

Larin

Nechcem opakovať všetko, čo tu už bolo napísané, ale nedá mi aspoň niečo nenapísať.

Niektoré ženy vedia byť poriadne svine a aby si udržali chlapa, spravia aj nepochopiteľné. Jeden príklad, ktorý sa skutočne stal:
Chlap sa chcel už dlhšiu dobu rozísť s priateľkou, pretože im to neklapalo. Oznámil jej to a ona ho s plačom a vydieraním presvedčila, aby s ňou ešte ostal. Aby si spravila poistku, že s ňou naozaj zostane, vysadila bez jeho vedomia HAK. Verila, že ak bude tehotná, tak sa s ňou nerozíde. Boli ešte mladí a dieťa predtým neplánovali. On to s ňou ešte skúsil, samozrejme sa spolu vyspali a ona naozaj zostala tehotná. Jej priateľ sa aj tak s ňou rozišiel.

Nehovorím, že toto môže byť váš prípad. Pravdepodobne nie, lebo ako si vravel, dával si vždy pozor. Týmto som ti len chcela ešte trošku viac pootvoriť oči, aby si vnímal realitu a aby si pochopil, že čoho všetkého sú niektoré ženy schopné. Potvory. (aj ja som žena, ale to je teraz vedľajšie:))

Nemôžem súdiť teba ani ju, pretože vás nepoznám. Ale na základe toho, čo tu už niekoľko rokov vypisuješ o vašom vzťahu sa mi zdá, že jedinou podstatou tohto vzťahu je manipulácia. Manipulácia tebou. Ja byť na mieste tvojej ex-, v jej veku, rozvedená a s dvoma deťmi, tak by som bola rada, že vôbec o mňa prejaví nejaký chlap záujem a že ma má aspoň trochu rád, a nie ho ešte takto nechutne zneužívať a celý čas mu klamať.

Týmto všetkým som len chcela povedať (resp. napísať), že pokiaľ nebudeš mať explicitný dôkaz od lekára, čo predpokladám, že nebudeš mať,pretože podľa mňa sa ťa snaží len prilákať naspäť, tak zatiaľ nič nerieš.

Prepáč, že som sa trochu odklonila od témy. Ak som ťa niečím urazila, tak sa vopred ospravedlňujem, ale jednoducho som musela takto reagovať.

nefinka

Adam!!! ak jej tehotenský test ukazuje, že je tehotná, tak nech ide k lekárovi, ten ju vyšetrí a na základe uzv na 100% bude vedieť povedať, či je alebo nie je tehotná!!!ak jej robil krvný rozbor, MUSÍ mať nejakú správu od lekára, že jej ten rozbor robený bol. Vypýtaj si lekársku správu od nej, ak ju nemá a bude sa vyhovárať, tak tehotná nie je a chce ťa zasa obalamutiť!!!!

maruska_123

preco nemozes vertit domacemu testu? ako som uz dolu pisala, su veci a zdravotne problemy, ktore ovplyvnuju jeho vysledok, ale to neznamena ze test je nespolahlivy

AdamKrt

Este je skoro...
-------------

Co tie testy HCG, kedy sa robia ? Nechce sa mi verit, ze len tak bezny doktor ich da robit, ked poistovne neplatia nic.

AdamKrt

Minule mala robeny test, bol niekolkokrat pozitivny a nebola tehotna. Vraj cysta na vajecniku, ci nejaky zapal vajecnika bol.

Takze takemu domacemu testu neverim ani za mak.

??!!??

vy sami si spravíte teh. test doma.
treba kupiť tehotenský test v lekarni na základe zvýšeného hormonu tehotenského ak je ozaj tehotná (HCG) vie ten test rozpoznať z moču či je alebo nie je tehotná. kup jej test SADNI SI KU NEJ!!!! a nech spraví podla návodu do 5 miut budeš vedieť či je alebo nie je tehotná. alebo nech ti donesie potvrdenie od lekárky to je všetko.
a kup jej pre istotu 2 testy aby nepovedala že sa stala chyba

AdamKrt

Ozaj, kedy a kde, kto robieva test na HCG ?

Ked je zene zle, omdlie, ci ju snad odnesie zachranka, robia jej automaticky test na HCG na pohotovosti, ci to robi iba gynekolog ?

anamarie

AdamKrt, ty potrebujes mladu bezdetnu babu, co chce seriozny vztah, manzelstvo a dieta. Nie nejaku vyzitu betarku s dvomi deckami...
HCG urcite neovplyvnuju ziadne lieky, je to doslova a dopismena tehotensky hormon, ktory sa zacne tvorit po uhniezdeni embrya v maternici. Zapal vajecnika urcite nesposobi pritomnost HCG v krvi. Maximalne moze byt tehotensky test z mocu pozitivny, ked sa jedna o cystu, ale ani to nemusi byt zakazdym.