Antikoncpecia - Jeanine - účinky

grigi

ahojte tuto stranku som navstivila preto lebo mam problem s antik. jeanine.od kedy ich beriem (3 mesiac)citim sa strasne toci sa mi hlava mam depresivne stavy pocit slabosti a som ospala. vaha sa mi nezmenila ale to ostatne je ovela horsie. chcem len povedat ked nemusite neberte to svinstvo.

siaxx

ja beriem jeanine uz 3 roky a som s nou nadmieru spokojna. sice som na zaciatku z nej pribrala 10 kg no to preto ze som sa nekontrolovala v jedle. vsetko som to schudla a teraz nemam na nu ziadne nedostatky. plet sa mi zlepsila a aj kvalita vlasov. je super

3tequila

Beriem Jeanine uz vyse roka s asi dvoj mesačnou pauzou.Som s nim spokojná ( čistí pleť, zlepšuje kvalitu vlasov, nechtov, zmierňuje nadmerné ochlpenie).
Stojí tak okolo 350,-Sk na mesiac, ale za tu cenu sa oplatí.Je to spoľahlivá antikoncepcia.
Akurát sa u mňa prejavili nežiadúce účinky-zvýšená nervozita a agresivita, zo začiatku som pribrala cca.9kg, ale už som to zhodila, pretože spomaľuje metabolizmus.

janka

Ahojte, ja by som chcela zmenit HAK tiez na Jeanine, viete mi povedat kolko to vyjde financne na 1 mesiac - tad kolko stoji balenie na 3 mesiace.
Dakujem velmi pekne.

nathalia

ja jeanine uzivam mesiac,,,aa zistila som ze jeanine a sosovky sa nemaju v laske..:)ale zas som maaaaaalinko z nej schudla-mi prestali chutut nektere veci,,,nevjem nje som moc spokona

alca

ja si nie som ista ci mi sedia..zacala som mat problemy ktore som predtym vobec nemala..lekar povedal,ze to je bezna reakcia..tak neviem..ale zatial s priberanim problemy nemam a snad ani nebudem,lebo na sebe aj dost makam... :)

moniqa87

fakt je mi luto, ze ste z hak pribrali, teda ja som taky problem nemala schudla som bez problemov 10 kg, takze u mna to je asi tak, ze ma to nijak neovplyvnuje a ked moc "zeriem" tak priberiem a zas ked nie, tak schudnem...

ta tak

CI SOM SA DOSTALA SPäť DO SVOJEJ VAHY ? VELMI NIE ASI 4 KG IBA šLI DOLE..A POTOM SOM SKUSILA LAURINU TU SOM BRALA 2 MESIACE ALE PRESTALA OM RADšEJ UPLNE S ANTIKONCEPCIOU NA NEAKY CAS LEBO SOM SA BALA ZE AJ S LAURINY PRIBERIEM ESTE VIAC..ALE TERAZ MI GYNEKOLOGICKA ODPORUčILA NECH SKUSIM DIANINE50 NEVIEM,čI SOM SPRAVNE NAPISALA TU ANTIKONCEPCIU..PROSTE ZE OD TEJ SA NEPRIBERA...ALE ZAS OD KAZDEJ ANTIKONCEPCIE NARASTU PRSIA..A NEVIEM UVAZUJEM O TEJ DIANINE ALE NECHCEM ANI NABRAť VAHU ANI NECHCEM ABY SA MI ZVäčšILI PRSIA..TAK JA ZAS NEVIEM čO ROBIť...A pre NANI : ked ti sadla tak potom je ok, nemusiš sa trapiť...tažko poradiť v takych veciach lebo antikoncepcia a jej rozne druhy posobia na kazdeho inač...ale ked berieš jeanine NINA a nespozorovala si ziadne vedlajsie ucinky tak kludne ber dalej...