chorobne ziarlivy partner

Príspevok v téme: chorobne ziarlivy partner
veronika16

prosim skor uz o odbornu pomoc:(( cakam dieta s muzom s ktorym som dlhe roky zila, avsak jeho ziarlivost a paranoja sa casom stale stupnovali, vztah som po dlhom premyslani ukoncila a mesiac nato som prisla nato ze som tehotna. Vedel ze mam plodne dni a nieze si nedal pozor ale myslim ze to spravil naschval aby som ho neopustila, ja este studujem, rodicia to vzali tazko, som absolutne bez penazi a mam ist k nemu byvat. On vsak kazdy tyzden neuveritelne vyvadza ze niekoho mam ,ze mu stale klamem, ze som ho opustila koli niekomu inemu, ze som roztahana a tak, prisli na mna az stavy kedy si chcem ublizit. pomoze tu vobec este nejake psychologicke sedenie? je nieco take aj pre pary??

alenka_maxova

:D boze dievca....No tak mu davaj sanci kolko chces. Az prijme psychologicke sedenie a zmeni sa, az potom ti poviem, aby si ostala s nim. Ale pokial na ziadnom sedeni nebol a je stale chorobne ziarlivy, tak si koledujes o peklo na zemi....

alenka_maxova

to ze s nim cakas dieta neznamena, ze s nim teraz musis aj zit. Co chces aby sme ti poradili? Tu existuje len a len jedine riesenie. Nechod s nim byvat! Aj ked si bez penazi, aj ked si tehotna. Ak su tvoji rodicia aspon trosku pri zmysloch, pomozu ti. A ked nie, radsej chod do azyloveho domu pre matky s detmi, ako byvat s takym curakom...

Aisha5

Dievca, ty sa s nim rozides ( alebo rozvedies ), tak ci tak. Ale iba s tym rozdielom, ze ked sa s nim rozides teraz, tak este mozes stastne zit, budes dusevne zdrava ty aj tvoje dieta, aj ked sa trosku budete musiet uskromnit, alebo sa s nim rozvedies po mnohych rokoch, ale to uz budes iba troska bez nadeje do zivota a tvoje dieta utyrane a nestastne. Tak si vyber. Ak chces byt jednou z tych utyranych ponizovanych ubitych zien, tak kludne mozes teraz za nim nacupitkat a tymto sa dostat do pekla. Nechapem, na co chces s nim ist na nejake sedenia, od takeho cloveka utekat na mile daleko a nie sa este nim zaoberat a na sedenia ho pozyvat. Nechapem zeny, ktore vidia, do coho idu, vedia, co ich caka a potom sa cely zivot stazuju, ze manzel ich tyra a ze maju peklo zo zivota. taketo zeny si za to mozu same...