loreal casting creme gloss-glossy blondes

Príspevok v téme: loreal casting creme gloss-glossy blondes
nicelette

je to satin blond 801(tuším) a na obale je písané že obsahuje dajakú zosvetlujúcu tecnológiu a je vhodná na tmavé blond a svetlo gaštanové vlasy, ja mám gaštanové vlasy,farbené a chcela by som troška bledšie a zaujímalo by ma či s ňou máte niekdo skúsenosti, ako rýchlo sa vymýva a pod.:)

nicelette

no dala som si tú farbu a som spokojná :D
všetky vlasy mám rovnakej farby a je to taká farba že light auburn a veľká spokojnosť z mojej strany :D :D

jankaaaaaaaaa

tiez neviem. a ani neviem naco sem prisla pytat radu ked aj tak to neberie na vedomie. asi chcela pocut len kladne reakcie alebo co

jankaaaaaaaaa

urcite tam nieje napisane ze je ta farba na farben gastanove vlasy, a dnes som bola v drogerke a najtmavsi odtien, pre aky je urcena je tmava blond, co ma od gastanovej vemi daleko. mozes si pozriet aj stranku loreal a o tychto farbach su tam aj videa kde keca nejaky profesional o tom ze tieto farby su urcene na jemne zosvetlenie prirodzene svetlych vlasov.

nicelette

no janka predstav si že tú farbu mám kúpenú a som aj odhodlaná si ju dať a to že je na farbené vlasy som čítala prijamo na krabičke!!!

jankaaaaaaaaa

ale inac nerozumiem. ked si o tom tak presvedcena ze je to vhodna farba pre teba a vysledok bude taky ako ocakavas, tak naco si sa sem prisla vobec radit? resp. preco si si tu farbu uz davno nekupila a nevyskusala?

jankaaaaaaaaa

nicelette ty nechapes vobec principu ako funguje zosvetlovanie vlasov. ak chces aby sa ti vlasy zosvetlili o jeden dva stupne urcite do nedosiahnes touto farbou
neviem kde na nete si citala ze je na farbene vlasy, ale zrejme to pisali zeny, ktore sa v tom absolutne nevyznaju, ako napr. ty