vztahy-nevztahy

Príspevok v téme: vztahy-nevztahy
Brenda

chcela by som tu zalozit diskusiu o vztahoch vseobecne.jednu otazku by som ale len predsa mala.Ked chlap ma v pocitaci pikantne fotky svojich byvalych priateliek je to normalne alebo nie? Moj osobny nazor je ze to je normalne pokial ten dotycny nema ziadnu partnerku alebo nema vazny vztah ale ked ma chlap vazny vztah a mysli to vazne z tou partnerkou tak by tie fotky zo slusnosti tam nemal mat ved na co ked ma niekoho s kym to mysli vazne a koho ma rad.alebo dalsia otazka podla mna vela percent muzou ci chalanou ma vazny vztah a pritom podvadza a nevazi si partnerku.moj nazor je ze je to strasna hlupost mat vazny vztah a pritom podvadzat.ved ked si chceme uzivat zivota tymto smerom tak by sme si nemali hladat partnerou an vazny vztah.dalsia otazka kto z vas veri na novsiu dobu ze zeny aj muzi si pitie ci jedlo platia sami a podobne?ja som skor za to ze ak muz pozve zenu na veceru ci drink automaticky by mal platit on.piste sem svoje nazory..a aj na ine veci tykajuce sa vztahov..:)

User_37597

adam hej viem o 3 kategorii..ale tak to je tak zriedkave ze sa to neoplati spominat :D

ked ma zena vacsi plat ako muz tak s nim predsa nieje :D je s niekym kto ma vacsi palt od nej :D
ale nie:neviem.ja nemam viac takze neviem posudit: JE TU NEJAKA ZENA CO ZARABA VIAC AKO MUZ?POTREBUJEME SA SNOU POROZPRAVAT :D a poprosime nech sa neozyvaju zeny co zarabaju 500 eur s muzmi ktory niesu zamestany-TO SA NEPOCITA :D

AdamKrt

bibisa Dnes 13:05 - este existuje tretia kategoria muzov, co ziadne ulety nerobia a nemaju ani milenky a drzia vernost svojej partnerke.
-----
Co sa tyka platenia, tak podla mna platit, ci neplatit priatelke je otazka dobrovolnosti. Ale zo zasady plati, ze muz a zena maju rovnake postavenie. Ine zas, ak jeden z nich zaraba podstatne viac...

A co pripad, ked ma zena vacsi plat ako muz ? :)

User_37597

no tak to mi pride divne.pokial som sama,mam dost penazi tak nech si platim.pokial mam priatela tak by mal on zaplatit lgoicky.ja nehovorim ze sa na to spolieham ale malo by to tak byt...vsetko 50 na 50 je blbost.nie kazda zena totiz zaraba viac ako muz.

Brenda

bibisa
ano to mas pravdu s tym platenim to je ok ze obcas zaplati aj zena a potom sa to napr vyrovna ale ja som to skor myslela tak ze co sa tyka staleho platenia..lebo dnes je zevraj taka doba ze vsetko je fifty fifty ze napr zena si plati svoj drink ci jedlo a muz to iste.

User_37597

1 nemyslim si ze to je problem ze ma fotky byvalich a dokonca pikantne.je to jedno.je to jeho "minulost".prosim nech sa na ne pozre a aj honcuje ked chce.preco by mi to malo vadit?to ze som snim teraz vo vztahu ja neznamena ze som posledna co kedy uvidel.nehovoriac o tom ci mal.ked zena zakaze svojmu partnerovy-nie zle som zacala: ked sa zena snazi zakazat svojmu partnerovy mat v pc fotky jeho byvalich to uz moze rovno zakazat mat v hlave nejake tie "obrazky" zien.a verim ze muzi maju prave pri pohlade na pekne zenske telo fotograficku pamat na vysokej urovni :D Takze je to detinske sa zaoberat tym co ma a co nema v pc.

2 co sa tyka podvadzania-to netreba rozoberat.to tu bude vzdy.to zakazano laka vela ludi ci je to zena alebo muz.ja som akurat minule hovorila priatelovy ze su dve kategorie:A) chlap ktory ma priatelku s ktorou zije spava a kopec mileniek s ktorymi spava.preco?to je stale rozne.kazdy chlap ti povie nieco ine.B)chlap ktory potrebuje vztah a pri pripadnej nevere to mozme povazovat za skratove chovanie.[proste stalo sa to.ale nepokracuje v tom.chlapom a zenam ktore su taketo nevysvetlis ze to neni dobre.ze to neni normalne.

3 platenie je jasne muzska zalezitost.ale zena by to nemala zneuzivat.ja mam dva krat mensi plat ako priatel a snazim sa mu vynahradit to ze on plati vsade tym ze aspon raz zacas nieco ja zaplatim alebo mu kupim nieco ci uz na jedenie alebo nejaka malickost.

mna by zas zaujmalo preco su niektore baby tak pri.rbane ze si platia sami antikoncepciu a muz si len "zadarmo"trtka.ja ked som nemala peniaze cvakal to on a ked mam kedze robim tak ideme na poli.toto nieje o samostatnosti ale o tom ze preco ja si mam do seba pchat vseliake sracky ked si chcem aj ja aj on uzit bez pripadnych nehod.

automat78

S tym podvadzanim s tebou suhlasim. Fakt nechapem preco to ludia, preco si sposobuju bolest len tak... Z nudy? Ked si chcem uzivat a spat s kym sa mi chce a spravat sa jak zviera tak sa nebudem predsa viazat...

A k tym fotkam, no neviem... Neviem sa k tomu vyjadrit, lebo moj byvaly ma moje pikantne fotky a tusim aj este predtym svojej byvalej a co ja viem, kym si ich nepozera tak mi je to jedno. Teda nikdy som s tym nemala problem. Aj ked predstava, ze si ich sem tam pozera je trochu neprijemna... Ale myslim, ze aj keby sa na ne pozeral, tak neprestane mat rad svoju terajsiu alebo co. Nic to nezmeni, tak je asi zbytocne sa nad tym zamyslat.