Psychologický fenomén starnutia a jeho dopad na sociálno-ekonomické zabezpečenie

DzanaFX

Neska mi konečne padlo niečo do ruky ohľadom tej témy...V hosp. novinách bolo... No musím sa v tom asi šprtať :-D

roza

Problematika starnutia - spoločnosť starne, dôchodkový systém prestáva preto fungovať. Pamätám sa ako nám iné štáty závideli, pretože Dzurindova vláda tento problém začala úspešne riešiť. A pamätám sa ako sa Ficova vláda snažila Dzurindovu snahu pochovať, a podarilo sa jej to.
Naozaj ako povedal david23, je to nevyčerpateľná téma, len sa trafiť do toho čo chce zakladateľ témy počuť.

Dzana FX

No v MAISe mám jedine tie tri bodíky: 1. Charakterizovať problematiku starnutia 2. Analyzovať dopad na ek.-soc. zabez. 3. Bude konkretizovaný...

Inak som na Technike - ekonomike, Košice :-)

ojka

dzana, ekonomiku na akej škole? (: v aise by si mala mať podľa mňa nahodenú i anotáciu od školiteľa, tak sa i tam kukni, že čo ti tam popísal on (teda, ak popísal)

david23

nemáš za čo:-) Ale na základe mojich skúseností, si najprv sprav podrobnú osnovu a choď za školiteľom, nech nemusíš teoretickú ako ja 4x prerábať. On by ti mal aj dať zadanie, kde máš konkrítne popísané, čo si tam predstavuje...

Dzana FX

Roza študujem ekonomiku, nemám k tomu nič viac zatiaľ, len nejaké tri body, neskôr ich sem hodím, teraz som v práci, david23 ďakujem Ti veľmi pekne :-))))

Dzana FX

Bože xxxxxxxxx povedala som odpad v tom zmysle, že bola dodaná dodatočne, už po vykradnutí všetkých tém, bola to odozva na to, že tu niekto písal, že som si vybrala niečo, o čom neviem písať, tak čítaj pozorne...Mne sa tá téma páči, ale hlavne preto lebo je z psychol. a neviem to len spojiť dokopy, tak kľud.. :-)

xxxxxxxxxxxx

to mas dobru rozsiahlu temu a vraj odpad... asi si clovek co nechape vyrazy ako staroba, zabezpecenie, socialna politika...