Je CT vysetrenie az tak skodlive?

2bodka

lost, trafil si do cierneho :) ja si myslim, ze prevencia je lepsia ako liecba, ale mnohi lekari to stale nechapu.. :(

Lulu2011

2bodka - no ved to, ze ani mne sa tu nechce písat, aj to som vahala si napisem, radsej mailom, oki: Lulu2011@azet.sk, dakujem

Lulu2011

2bodka - zvacsene, ale bola som chora pred 3 týždnami dost, cez chorobu boli obrovske, teraz uz do 8 mm, jedna 12 mm, ale vraj je to ok, podla nich, no presne lymfomu sa bojim, ze mi tlaci niekde na zilu a som v prdeli, ked na to nepridu, snad nie...a nakoniec co ti bolo??? prisli na to? uz si ok? mne po hlave beha len tromboza, alebo nador, uz som uplne, ze cvok pomaly z toho

2bodka

uzliny v norme..., co to znamena, ze su zvacsene hranicne? alebo nie su ani zvacsene? ze nasli uzliny na sone, nie je nalez :) ide o to, ci su zvacsene a ak ano, ake maju rozmery.. Nemusi to s tym suvisiet, ale ja mam problem s uzlinami uz viac ako rok (!!) a vdaka tomu som minuly rok skoncila aj na onkologii, pretoze si mysleli, ze mam lymfom.. Zvlasnte je, ze tie pocity v zilach, su podobne, ako som mala ja.. Problem je, ze v tej dobe boli aj ine zdravotne problemy (zenske) a musela som brat HAK, takze tieto pocity v zilach som priradovala nej, aj ked to dvaja lekari popreli... Ine problemy nemas? (idem podla seba teraz) zvysena teplota, navaly tepla a pod.?

Lulu2011

2 bodka, stitna zlaza ok, krv ok, rtg hlavy, pazeraka ok, rontgen pluc ok, skusali lieky na alergiu, nezabrali, usg krku mi este robili, nejake uzliny nasli, ale vraj v norme