Milenka ?

Príspevok v téme: Milenka ?
dievcatko28

rozhodla som sa Vám napísať svoj príbeh nakoľko som tak trochu zvedavá aj na Vaše názory a rady nakoľko sama neviem ako to ďalej riešiť. Na jednej nemenovanej zoznamke som si dlhšiu dobu písala s jedným mužom a dohodli sme si stretnutie. Prvé stretnutie sme zorganizovali dosť na rýchlo ale už v tedy tam bola tá chémia,určite to poznáte...ale...hneď na prvom stretnutí mi povedal ,že býva s matkou svojho dieťaťa , áno viem, vtedy som mala povedať, že viac sa s ním nestretnem,ale poznáte to,zakázané ovocie chutí najlepšie a my sme si dohodli druhé stretnutie a potom ďalšie a ďalšie,tvrdil a tvrdí,že keby nebol na malého tak naviazaný dávno od nej odíde ale,že jednoducho nedokáže opustiť syna o ktorého sa on stará viac ako matka ( to je rozprávanie na dlho),zo začiatku so to akceptovala... Začali sme sa stretávať častejšie a aj spolu spávať. Ale teraz je tu niečo čo nedokážem prekusnúť a možno práve pre toto ukončím tento vzťah ak sa dá tak nazvať. On je celý deň doma ona pracuje,ona príde domov z roboty a on do tej roboty odchádza a vracia sa nad ránom domov. víkendy väčšinou prespí nakoľko robí piatky a soboty do rána takže veľa spolu netrávia čas. A keď má čas tak ho trávi so mnou. Ale keď ona niečo potrebuje on jej nedokáže povedať nie, keď sú spolu doma on sa ani neozve,aby sa to ONA nedozvedela. Naposledy sme sa bavili na tému dovolenka a on mi povedal,že pôjdeme my spolu ale,že potom bude musieť ísť aj s ňou a so synom, samozrejme sme sa pohádali a on mi povedal,že to jednoducho tak musí byť a hotovo,ďalej to nechcel riešiť. Sme spolu krátko niečo cez 2 mesiace,ale neviem kvôli tomuto spávať. Povedala som mu,že nechcem byť jeho milenka,tvrdí,že nie som,len to nie je jednoduché opustiť syna ktorého vychováva 5 rokov a len tak odísť. Chodíme spolu do spoločnosti,poznám jeho kamarátov aj oni mňa vedia aký máme vzťah, chodíme sa zabávať,ale ja mám pocit,že na potrebuje len ako milenku. chcela som to už ukončiť viac krát,ale nedokážem to,mám ho veľmi rada a nechcem prísť o neho ale tiež nedokážem žiť s pocitom,že sa každý večer vracia do bytu k inej žene... Bol už niekto v takejto situácii alebo zažil niečo podobné ? budem rada ak napíšete svoj názor. ďakuejm

ladida

suhlas so vsetkymi,tymto si asi preslo vela zien-iba keca,ma ta na sex a na rozptylenie.nikdy neodide od zeny a urcite ani nema chut alebo dovod,je jeho istota.a ak by aj-chcela by si zit s muzom,co opustil dieta? ja nie.opustil raz,opusti znova.

hviezda01

hadam si pochopila,co som ti mojim prispevkom chcela povedat...tie jehi staznosti su len planr a vymyslene reci...podla vlastnej skusenosti to viem..moj manzel tiez len trepal do sveta,ked som mu na to prisla,tak bol jak maly chlapec...plakal,a sluboval,ze sa to uz nikdy nestane,ze o mna nechce prist,ze to s nou chcel uz ukoncit,len sa bal,ze by u robila problemy...bla bla

hviezda01

..musim len suhlasit s prispevkami..ja ti to zas poviem z tej druhej strany....prisla som manzelovi na milenku,vtedy som si myslela,ze sa mi zrutil cely svet...rozhodla som sa,ze sa s nou stretnem,aj sa tak stalo...ked mi povedala,ako sa manzel stazoval na zivot so mnou,tak som neverila vlastnym usiam,chvilkami mi to prislo az smiesne,ale to bolo vsetko zo zufalstva....tymto ti chcem tiez povedat,aby si mu jeho dristy neverila,vravi ti to len preto,aby si ho lutoval...on si vlastne s tebou robi co chce..ver nam...keby chcel,tak od zeny odide,bez ohladu na to,ci ma syna,alebo nie...drzim palce

blakk

myslim si,ze si len nahovaras ze ho milujes,po case ked si najdes seberovneho,zistis ze to nebola pravda.Nedaj sa vyuzivat,mas naviac.

Laurina22

Ver mi,je lepsie odist teraz ako neskorsie.Vlastne neskoro je uz teraz.

Budes sa z toho velmi tazko spamatavat

Takychto zien ako sme my su okolo nas stovky.Ak na neho nechces mysliet minutu co minutu tak to skonci.

2bodka

Mam kamosku, ktora takto funguje uz skoro 4 roky. Styri roky svojho zivota venovala a stale venuje cloveku, ktory tvrdi, ze ostava s manzelkou len kvoli detom. HOVNO a dva orechy. Smutne je, ze prave vdaka tomu, ze ho "nemoze mat" ho stale chce a miluje, ale na druhej strane sa mi obcas prizna, ze ju mrzi, ze nemozu zit spolu ako rodina.
Ako ti kazdy poradil, najsi si chlapa, pre ktoreho budes jedina. Kazdy clovek si zasluzi byt milovany, preco by sme sa vzdavali tejto sance kvoli niekomu, kto si nas nezasluzi? ;)
Urcite je na svete muz, ktory sa bude o teba bit ako pes baskervilsky :D Vyprdni sa na neho, kym si s nim len dva mesiace... Po rokoch by si to uz nedokazala, ver mi :)

Laurina22

Garantujem ti ze ten chlap ma uplne normalne manzelstvo.

To len hovori,ze nema,ze s nou nespava,ze s nou nekomunikuje,ze s nou vlastne nezije.

V skutocnosti s nou funguje uplne normalne.