bojim sa

cokoladka

alebo existuju aj naplaste, s tymi nemam skusenost.
alebo podkozny implantat na niekolko mesiacov. alebo dat si zaviest vnutromaternicove teliesko.

jendzy

19 rokov mam yagine tie berie aj kamaratka narastli jej s nich strasne prsia ,,..........ja mam taku divnu postavu haklivu ked nieco zjem hned to je vidno bojim sa ze vela priberiem

cokoladka

potom existuju spermicidne kremy, gely ci capiky. tie pouzijes len pred stykom. nie su na predpis, daju sa kupit volne v lekarni.
kukni: www.pharmatex.sk

cokoladka

z HAK (hormonalnej antikoncepcie) ti mozu "narast" prsia, resp. naliat sa, napuchnut, ale mozu byt aj bolestive..
vsak kukni o HAK dalsie prispevky, je ich tu vela.
su aj lacnejsie HAK.

cokoladka

od lekara na predpis mozes brat hormonalnu antikoncepciu-tabletky, kazdy den.ma to vyhody(si chranena kedykolvek-ak ju uzivas presne podla navodu!),upravi sa ti plet i menstruacia a nebude boliet..) aj nevyhody (mozes pribrat,trpiet bolestami hlavy ci depresiami, stratit chut na sex, mozu sa ti vyhodit pigmentove skvrny, moze sposobovat dokonca emboliu..). u kazdeho je to rozne.
ja som brala Yadine, cca 300Sk na mesiac..
jendzy, kolko mas vlastne rokov?

jendzy

vies este nikdy mi neradil neak konkretne neaku antikoncepciu vsetci len obycajnu od lekara alebo kondom pomozmi troska s tymto

cokoladka

to naozaj dost riskujete, mojko. a napokon si to nemozes ani poriadne uzit! :-( a urcite ani on nie..
nexces uzivat hak? ok, chapem. alebo skus aspon spermicidne kremy alebo capiky. alebo naplast, hm?