Chalani..

Príspevok v téme: Chalani..
ema_154

Neviem čí sú tu aj chalani ale otázka na nich..Záleží vám na vzhľade ? Teda záleží vám natom aby bolo dievča chudé alebo nie..páčia sa vám dievčatá zmaľované alebo normálne prorodzené..
..a brali by ste dievča skôr vychrtlé so škaredou tvárou alebo tak trochu pri sebe ale pritom milé dievča ??:) I keď podľa mňa je každý svojim spôsobom krásny :)) Vlastne je to aj otázka pre dievčatá pretože TAKMER každá chce svalovca teda aspoň myslím nebolo to smerované na všetky baby :) alebo vám záleží na povahe a natom aký je vo vnútri ?♥ :)

david23

..a brali by ste dievča skôr vychrtlé so škaredou tvárou alebo tak trochu pri sebe ale pritom milé dievča ??:) to je čo za neporovnateľný výber a to pri sebe dievča má škaredú tvár alebo nie?:-) Tak moje preferencie 1, radšej trochu pri sebe a peknú v tvári 2 radšej trochu pri sebe a milú 3 radšej trochu pri sebe ako štíhlu, tie 45kilové nemusím, ale ani 70 kilové pri výške 165-170cm. a páči sa mi zlatá stredná cesta v maľovaní, hlavne keď je prispôsobené príležitosti. napr. v čakárni u lekára nemá čierne tiene, ale keď ide žiť, tak ich môže mať ...

ema_154

Vedajka: Keby mam v hlave nasrate tak ani písať neviem ;)..ale zaujímam sa aj o názor druhých :) nemôžem zato že nie som sebecká ako ty :) .. a áno som už naučená :D -,-"

Fero M.

Nejde o nič viac ako o sympatie.
Niekomu je sympatická chudá baba, niekomu bacuľka, niekomu taká niekomu onaká..

Môžeš mať ideál a on ma nasrané v hlave.
A pekného, mudreho, vtipného a užasného už nejaká má..
Alebo ako sa hovorí, pekný chalan, už chalana má... :D

vedajka

ema a co vlastne teda chces? odpoved chalanov ci bab ci co? sa trosku usporiadaj. ci mas 13 rokov a v hlave nasrate? do skoly uz naucena?

wreck

ide to tak trosku ruka v ruke, vsak? najprv devu vidime. vizualne ju zhodnotime, najma tvar, podvedome vnimame rec jej tela (ako pohodi vlasmi, ako gestikuluje, aku ma chodzu, ako a ci sa pri nej vlni, atd.) a cele to na nas ma nejaky dopad, ktory nam je bud prijemny alebo nie. castokrat nevieme dobre opisat preco to je prijemny vnem alebo nie je. az potom sa snazime spoznat to skryte. a moze sa stat, ze to zdaleka nie je take pritazlive. vtedy to uz ten prijemny vzhlad samotny nezachrani. sice niekedy ano, ale to sa mi zda divne.

v praci obcas stretavam devu z ineho oddelenia. je velmi tucna. nadlaktie ma hrube ako bezne zeny mavaju stehna. :) aj v tvari je tucna. vlasy ma take nijake, ani si vlastne nespominam na ich farbu, uplne nevyrazne, na pohlad akoby mastne.

ale ma neskutocny ostrovtip. neustale pouziva smiesne prirovnania, velmi dobre sa vie vyjadrovat a zjavne rozumie svojej praci. viem si farbisto predstavit, ze zivot s nou by bol jedna velka nekonecna sranda. energie je v nej tolko, ze by nou mohla dobijat autobaterie teraz v mrazoch. :) mozem byt akokolvek nasraty a nestastny, ked ju pocujem ako zase dava nejaky opis tym jej stylom, len sa tak potichu chichocem do ruky na ustach. a vidim ze ostatni okolo mna podobne. nepochybne skvely clovek. vobec si neviem predstavit, ze by s nou bola niekedy nuda.

ale fyzicky je beznadejne nepritazliva. fakt beznadejne. pusty ostrov... len my dvaja... nie. jednoducho nie. :)))

nejaka symbioza tam pre mna musi byt. a dava to zmysel, pretoze ked uz sa do devy zamilujeme, tak vacsinou uz vieme ako vyzera, takze ju milujeme pre to aka je, ake ma vlastnosti a aj preto, lebo sa nam zda pritazliva. pricom tu pritazlivost si kazdy definuje sam pre seba.

lost

Chalanovi je to podla mna viacmenej jedno..

Ale kedze vacsina bab pozera telenovely, kde su chlapi dokonali, myslim si, ze by ihned zmenili nazor -resp. ak by mali na yvber, isto si radsej zoberu krasavca, pretoze kazdy den sa zobudzat pri "skaredom" by sa im nechcelo.

Ale intnernet znesie vsetko :) preto maju na nete muzi kazdy aspon 25cm ..