Driclor! Nepomaha?

Príspevok v téme: Driclor! Nepomaha?
ludarcis

Ahojte!
kupila som si Driclor, aj som ho brala asi 4 dni. Poriadne som si ho "natrela" presne ako ma byt, potom predvcerom ma to strasne palilo jak sa mi to dotklo s pokozkou, tak som si vcera nedala. Ale neviem, ajtak to nejako nezabera. Ako uz nemam take strasne mapy, ale este stale sa potim a citala som, ze by som sa mala prestat potit uplne. Chcem si dat zajtra tricko, ale ja kym pridem mojou rychlou chodzou, ked si vyzleciem ten hruby kabat, tak mam mapy a to nechcem. Tak teraz neviem, ci to mam skusit (lebo doteraz som nosila cierne oblecenie, na kt. nic nie je vidno). Neviem ci sa spotim alebo nie a ako dlho este mam ten Driclor brat, aby to prestalo?
Ake mate skusenosti?
Dakujem :-)

tina691976

driclor používam už velmi dlho ale je potrebené dodržiavať pokyny ja som sa oholila a hned naniesla driclor a pootm nastalo to neskutočné pálenie až mi to spálilo kožu tak som sa poučila teraz si už po oholení počkám den dva a potom ho až nanesiem a je to fakt zmena a pomáha velmi pri potení som spokojná

certaindri

Proti poteniu mne osobne 100% pomohol Certain Dri (da sa objednat na internete z USA), ale mal hrozne vedlajsie ucinky, tak som sa s nim rozhodla prestat. Tie silne chemikalie, co obsahuje, skor poskodia zdravie ako by pomohli.

diankaa9

Ahojte, potenie trápilo aj mňa. Je to nepríjemné, ešte keď sa blíži aj leto...
O Driclor som počula a sama som to chcela vyskúsať. Z vlastnej skúsenosti viem, že ak niečo použivam potvrvá aj mesiac kým sa dostavia výsledky.
Začiatky boli ťažke. :D Svrbelo to a pálilo. Používala som to asi často.
Po dlhšom čase to stači používať už len 1-2krát do týždna a výsledok sa dostaví sám.
Človek musí byť vytrvalý. Držím palce všetkým, nech vám ,,nepotenie,, vráti sebavedomie a úsmev na tvári.

redka

apokabana to si pis ze ma... cez kozu pekne do tela, do lymfatickeho systemu a po celom tele.. je to svinstvo... tazko sa odvyka od antiperspirantov najma u tych co sa potia vela... ja som s tym sekla zo dna na den a uz takto fungujem asi rok alebo dva.. nepamatam... mozno sa treba pozriet na pricinu nadmerneho potenia a nie len zakryvat dosledky...

karolinka122

ja som mala podobny pripravok od eucerin, osprchovala som sa, nastriekala, hned nato sa obliekla a sla este von. mala som na sebe vyrazne zelene tricko, ked som sa vratila domov, pod pazami som mala vyrazne zlte flaky, akoby odfarbeny textil, myslela som, ze mam po novom tricku, ale po oprati to zmizlo,nechapem..

apokabana

no prave o tych dierach na pyzame by som chcela napisat,uplne mi to vyzralo diery na pyzame pod pazuchami,stalo sa to aj vam?preco?to musi byt riadne svinstvo ,ked to dokaze tak vyzrat do textilu dieru.bojim sa ci to nema negativne ucinky aj na organizmus

Tina

hmmm ludarcis neviem u každeho je to inak ...napr niekto pisal ze za 4 dni ti to nemoze zabrat...ale ja si to dam raz a zabera..napriklad dam si vecer, a v pohode nepotim sa cely den. Takze si ho dam iba ked niekam idem a beriem nejake farebne tricko :) to je moja skusenost s nim pchvalujem si ho velmi. Tebe radim aby si ho brala nejaky ten tyzden kazdy den ale potom ho urcite obmedzuj! vela stastia

kivi

@ludarcis
No vidíš, to je divné... Na každého to zrejme účinkuje inak. Keď som sa pred časom informovala v lekárni, tam mi povedali, že toto je jeden z najpoužívanejších a najsilnejších produktov proti poteniu (viem, že ešte existujú nejaké krémy, ale tie mi nik neodporúčal)

Ja by som ho skúsila na tvojom mieste ešte nejaký čas používať, samozrejme len ak ťa nezačne podpazušie opäť páliť, snáď sa očakávané výsledky dostavia :)