The secret = Zit v sebaklame.?Klame clovek sam seba?

Príspevok v téme: The secret = Zit v sebaklame.?Klame clovek sam seba?
fitfirit

Tak som sa zamyslela ci ked clovek sa zacne riadit the secret.Ze bude mysliet pozitivne a bude pritohvat rovnake veci.Napr ked bude k ludom mila a budem spokojna tak budu ludia mili ku mne a budem pritahovat len pozitivne veci.Nieje to len sebaklam?Ze presvedcim samu seba ze su ku mne mili aj ked su mozno rovnaki ako vzdy.Alebo situacie nebudu pozivnejsie len tomu clovek sam uveri a nic sa nezmenilo?To by bol potom klam nie?Mate stym skusenosti?

lost

Milky
No dakujem za podporovanie neativizmu v svete, s vetou citujem "Ak budes mila, dobra, pozitivna, otvorena k ludom, urcite to zneuziju."
To je isto z medii, ze ?

LEMRICKA
"Evil Will Always Triumph, Because Good Is Dumb"

I'll try, or I die trying..
cize nie, nikdy nezvitazi ziadny Evil, ci Debil..

jajaja295.
nie tak celkom, clovek musi davat pozor komu a comu veri, inak na to doplati.. tak isto ako ked doplati na to, ze veri ze oblaky sa rozidu a aj napriek tomu to riskne bez daznika (i ked zmoknutie je super zazitok, hlavne ked je 2C, adrenalin, bez ciapky..)

JahO_Odka
tak toto mi vysvetli, najskor kritizujes ze americania su magori, ze tomu veria a potom potvrdis ze mas defacto rovnake zmyslanie?

k teme:
secret som videl, no je to EXTREMNE VSEOBECNY FILM, ktory nedava navod, podava dalej len myslienku, ak som to spravne pochopil, "s dobrou naladou zvladnes viac" .. viac ako s mrzutou naladou, co defacto pravda byt moze, tazko povedat..
kazdopadne jedno sa mi na tom paci, s cim nemozem nesuhlasit a to je - prestan snivat a prestanes existovat, nastav si nizky limit a omrzi ta zivot (zivot je o cieloch, ak su prilis nizke, nezijes - ak su prilis vysoke, nestihnes), tazko opisat v par vetach..

ale otazka na ludi, co si myslia a pisu ze je to blbost:

Ake riesenie ponukate?

JahO_Odka

The Secret som nedopozerala... asi som na to príliš triezvo zmýšľajúca. Ten dokument je strašné oblbovanie. Len Američania alebo iné zmagorené a nešťastné národy tomu môžu veriť :)
Ja osobne som smejo od prírody. Som jeden z tých optimistov, ktorý po svete behajú priam s nezdravým elánom :D Ani neviem byť smutná, čiže mne také zlepšováky života a nálady ani netreba.

watermelon

Film. Daj si secret.tv . Neviem či tam ide the pred to.
Nemyslím si že je to sebaklam. Ale je to o mnoho zložitejšia veda ako je v tom filme povedané. To je iba taký základ. Ja sa snažím podľa toho žiť a odvtedy sa mám lepšie a určite nežijeme v sebaklame. Ide tu o to ako hovorí aj porekadlo Vrana k vrane....rovnaké priťahuje rovnaké. Sedí to. Ked si neni s niečím spokojná, nadávas frfles pritiahnes si ďalšie také situácie a uz máš zlý deň. A opačne...

Milky

Za dobre nikdy dobre necakaj..
Ak budes mila, dobra, pozitivna, otvorena k ludom, urcite to zneuziju.
Pozitivizmus je podla stav duse na nahlad na svet, ale nie ku vztahu k ludom.
Iba clovek, ktoreho take zneuzitie netrapi dlho a zasa zacne rozdavat dobro na druhu stranu, radsej s tym ani nezacinaj.