Staznost na plastickeho chirurga

Príspevok v téme: Staznost na plastickeho chirurga
melis78

Dobry den, chcela by som sa poradit...pred tyzdnom som bola na sukromnej klinike na odstraneni znamienok u plastickeho chirurga..zaplatila som za to cez 200 Eur, co si myslim, ze nie je mala suma..po tyzdni mi "pan doktor" vybral stehy a prelepil to leukoplastom zo slovami, ze to mam mat este tyzden zalepene- vraj to nahradza stehy. Lenze po po prichode domov som mala 4 rany pretecene - z toho jednu uplne roztrhnutu, ktoru som si musela ist dat zasit. Lenze na danej klinike som na druhy den hned rano plastickeho chirurga nezastihla, lebo on tam je iba strvrtky - tak sa ma ujala a zasivala ma doktorka ORL!!!! Preto sa Vas chcem spytat, myslite si, ze mam sa ist stazovat k tomu plastickemu??? Myslite, ze to bude mat nejaky vyznam??? Ale predsa clovek tam ide a zaplati si, aby nemal jazvy a spravi mu to upne na prd..Dakujem za reakcie

1. ella

To si kde bola na odstránení znamienok? V našom meste to bežne odstraňuje chirurg a pacient nič neplatí. Naraz urobí aj dve znamienka. Som v šoku. Každý sa tu snaží zarábať na každom a hlavne na bezmocnosti. Jasné, sťažuj sa!

Artefakt, aj mne to tak prišlo, že Muc je lekár alebo príbuzný lekára . . :-(

melis78

Artefakt dakujem aj za tvoj prispevok. Tiez som rozhodnuta, ze tam vo stvrtok pojdem a pekne mu ukazem ako "uzasne" mi to spravil. Budem sa mu snazit slusne vysvetlit, ze som tolko penazi zaplatila nato, aby mi to spravil dobre a nie aby mi to potom zasivala doktorka ORL. Normalne poziadam o vratenie penazi aspon za tie nevydarene jazvy - aj ked si myslim, ze neobstojim, ale tak skusit to mozem. A popripade mu poviem, ze podam na jeho pracu staznost. Uvidim ako dopadnem, ale tak za skusku nic nedam...je to oazj smutne, ze vsetckym tu uz ide o prachy..islo to tam ako na beziacom pase, len rychlo rychlo, lebo tam uz cakali na ine - tazsie zakroky. Co tiez nepochopim ked robia niekomu prsia, nos, ci viecka, ako je mozne ze na druhy den tam nikoho kompetentneho z tohto oddelenia nezastihnete...v takej situacii co ma robit ten clovek???

artefakt

muc, nie si ty nahodou lekar alebo pribuzny lekara? samozrejme ze sa moze ist stazovat. zakrok, za ktory zaplatila 200 eur ma chirurg urobit dokonale. na kazdu pracu, ktoru niekto odflakne, mame pravo sa stazovat. keby jej za 200 eur transplantovali srdce, je to nieco ine. ale odstranit znamienka za takuto cenu - prepac, ale co sme uz kde? to si s nasim telom naozaj moze kazdy robit co chce a este za to aj inkasovat? len to pekne reklamuj, nemas sa coho bat. ide o tvoje telo a tvoje peniaze. pan doktor mal odviezt kvalitnu robotu.

melis78

Muc diky za reakciu, ale pozor tie jazvy nemokvali - z nich mi normalne isla krv..jedna bola uplne otvorena, a ostatne tak na pol..ale ved ten doktor to musel vidiet, ze sa mi to odcerilo, lebo tie leukoplasty som mala hned zavalene krvou..co si myslim, ze po vybratis stehov sa nema stat!!! Ved som nebola prvy krat na odstranovani, len bohuzial teraz som isla na inu kliniku, ktoru mam blizsie...

muc

kazde poskodenie kozneho tkaniva sa hoji jazvou!!!! to, ze aka ta jazva bude ovplyvnuje hned viacero faktorov. to, ze ti rany mokvali este neznamena, ze treba sa stazovat. a co ak zasivala krciarka? vsak krciari tiez operuju a zasivaju tkaniva.