Xanax 0,5 SR

dzejar

Mám to na problemy s travenim trochu...vobec z toho nemam stavy ako tu popisujete...proste mam klud v bruchu a zlepsilo travenie...no a k tej navykovosti je dost rozdiel ci ho mas v SR forme alebo klasickej hned ucinkujucej...inak to znasam vpohode ziadne vedl. ucinky som nemal...

dana660xz

je to navykove, ruky od toho prec, velmi to vplyva na cloveka, ved si precitaj ten dlhocizny rad neziaducich ucinkov. niektori ludia to beru "len tak", ale po chvili su uz zavisli. dufam, ze to mas na predpis.

lulu22

ja som to chvíľu brala, ale nebola som ani ospalá, ani duchom neprítomná. práveže som mala dobrú náladu a nemyslela som na to, kvôli čomu som to začala brať,takže účinok to malo :)

lionne

brala som ho, sny som nemala ziadne, bola som mimo cely cas...myslim, ze je to riadny humus, a uz to nikdy nechcem brat, len som pozerala do prazdna alebo spala...ale dufam, ze uz ked ho musis brat, tak Ti pomoze !!! Drz sa

zewa

Triazolbenzodiazepinové anxiolytikum so súčasným antidepresívnym, myorelaxačným a antikonvulzívnym účinkom.
som sa docitala..