Antikoncepcia Chloé

nutellka

Ja som brala HAK napretrzite viac ako 10 rokov, z toho Chloe mozno take 3 roky. Nnepocula som nikdy, ze by sa nesmeli brat viac ako rok, keby na tom nieco bolo, urcite by mi moja gynekologicka zmenila za ine. Celkovo by som povedala, ze som ich znasala dobre, pribrat som pribrala zo vsetkych druhov tabletiek, ktore som za tie roky brala, podla mna sa tomu vyhnut velmi neda. Aj plet bola ok, nemavala som nejake zapalene vyrazky ani nic. Problem nastal ked som Chloe vysadila. Cca 3 mesiace som sa tesila, ze super nic sa nedeje ale potom to zacalo. Strasne mi zacali vypadavat vlasy az som to musela riesit cez koznu. A plet sa uplne zhorsila. Najskor zapalene male vyrazky po bokoch na licach, potom brada a celo. Rok aj pol po vysadeni v 30tke vyzeram ako pubertacka. Dieta este neplanujem mat a zvazovala som ci sa k HAK nevratim. Asi ano, mozno este na cas. Je to sice svinstvo, ale asi lepsia alternativa ako zostat tehotna ak to sama este nechcem. Tot moj poznatok.

Kikve

Ahojte, predávam 2 celé blistre tejto antikoncepcie, chcene nechcene, i keď mi maximálne vyhovuje, musím ju vymeniť, keďže ju už využívam 2 roky vkuse. Pokiaľ máte záujem, kontaktujte ma na e-mail: kzuziakova@gmail.com

Miška :)

Ahojte dievčatá :)
Nedávno mi taktiež gynekologička predpísala HAK - CHLOE. Upozornila ma však na fakt, že tak ako aj DIANE je to veľmi silný liek, a neodporúča sa ho brať dlhšie, ako 1 ROK! Pričom v mojom prípade, aj na základe endokrynologického nálezu mi obe lekárky odporučili HAK. Ak sa to však berie dlhodobo, nastávajú závažné komplikácie, zhoršenie žilového stavu a pod. Samozrejme že má množstvo vedľajších účinkov. Veď je to predsa HORMONÁLNY liek. A nikto mi nezaručí, že sa mi moje kombinované komplikácie menštruácia+hormóny+akné upravia aj po vysadení lieku.Rozhodne som sa pre HAK nerozhodla len tak, z dňa na deň...Predchádzalo tomu množstvo vyšetrení, konzultácií. Každopádne by som nesiahla po HAK ak by som na to nemala pádny dôvod. A samotné akné ešte nemusí byť dôvod na HAK!!! Baby, rozhodne si vopred zvážte všetky faktory pre a proti...

Dana1

Ahoj lilkaz1.Prosím ťa ak máš tie 2celé blistre,kúpim to od teba.Prosím kontakt,alebo e-mail aby sme sa dohodli.Díky.

lilkaz1

Ahojte, ja som brala CHLOE 4 roky. Poradila mi to kamoška, keďže som mala celý život problém s pleťou (akné). Predtým som brala Trinordiol a ten mi na pleť veľmi nepomohol. Ale ako som začala brať CHLOE, tak som mala krásnu pleť, za tie 4 roky ani jediná vyrážka. A menštruácia pravidelná ako hodinky :-)
Teraz som ich vysadila, lebo sa snažíme o bábo.

Ale ešte mám 2 nepoužité blistre ak by niekto náhodou chcel za lepšiu cenu :-)

TheAlexis

Ahojte chcem sa spýtat berem chloe presne prvu tu kazetku prví mesiac no za tie 3 týždne sa mi podbruško o dosť zvačšilo.... tehotenstvo to neni pretoze tak rychlo sa bruško nezvacsí neviem čím to je ale vyzerám ako v 5 mesiaci tehotenstva aj ked tehotná nie som.... škodia mi tie tabletky či čo?

sandraa

Beriem chloe 7 mesiacov a pleť sa mi vycistila za 4 mesiace tak ze bola bez jedinej vyrazky. No teraz sa to zacalo horsit, vyhadzuju sa mi male vyrazky po celej tvari, obcas su zapalene,ale take ze sa nedaju ani vytlacit a pocuvam na ne Duac gel ale aj tak zmiznu az po tyzdni aj viac. Inak nemam ziadne vedlajsie ucinky a neviem ci sa kazi pleť kvoli chloe :(

JahO_Odka

Ja súhlasím s Natáliou. Úplne. Je to len krátkodobá pomoc s pleťou a vlasmi. Potom sa to úplne celé pokazí: pleť sa zhorší viac ako pred Chloé a vlasy začnú vypadávať v takom množštve, až zvažujem kúpu rôznych doplnkov stravy na rast vlasov :/
Celé telo mi tá HAK rozhodila.

natalia123

ja som chloe brala 2 roky. ked som ju vysadila strasne mi zacali vypadavat vlasy. Ak ju beriete LEN kvoli pleti, rucim vam zato, ze vam pomoze len kratkodobo, urcite to nevyriesi dermatologicky problem dhodobo. Zbytocna strata casu a znicene zdravie...

magda1991

Dobrý deň...mám otázku, začínam brat HAK chloe. Lekár mi povedal, aby som začala Chloe užívať na 3-tí deň menštruácie,a tu je moja otázka: v ten 3 deň mám začať užívať tie žlté, alebo biele tabletky?