Biele bodky na predkozke

volam sa

Ahoj môj priateľ si nedávno na šiel tiež nejake vyrážky na predkožke aj na žaludi alr vravel, že ho to trochu páli aj svrbí tak to asi nebudu tie bežne bodky čo?

konecna rada

je to otazka ukladania tuku alebo mazove ˇžlazy...vôbec to nie je škodlivé ale keď by ste to chceli odstrániť táto firma sa zaoberá len týmto problémom (; a už to aj vyriešili nech sa páči : www.fordycespots.com

MuDr

Liečba: Pokiaľ by pľuzgieriky niekomu až priveľmi vadili, je možné ich lekársky odstrániť laserom či krypterapiou (bodová aplikácia chladom) Tento zákrok sa robí veľmi zriedkavo, pretože môže mať za následky malé boľavé jazvičky, ktoré znižujú citlivosť žaluďa pri sexuálnom styku.

debko

:D :D ja mám 15rokou a už to mám asi od 13 tich sa mi zdá ;) ja to nemám na žaludi ale skvôr pri vajciach a vyššie. žaluď je ok :D :D nevedel so m,že to má tolko chalanou a neprikladal som tomu vačšiu pozornosť.

MIrcoft

ja to mam tieu ako krupicu na zaludi a mam male biele bodky nebojtesa babam je to u riti fakt mne to nevadi a este ste neliiyali babe ano tam toho ma viac nebojete

v pohode

ja mam 22 a mam tiez take biele bodky. prvy krat som si to vsimol asi tak v 14-tich, nemam ich vela ale ani malo...... vsade na nete som cital ze to nieje absolutne skodlive , a ani prenosne , sex je v pohode a ani fajkou sa to vobec neprenasa , nestresujte doktor s tym picu urobi, ja som s tym dokonca ani unho nebol, som si s toho nerobil hlavu. A sex je mozno este aj lepsi pre dievca , lebo ju to este aj trochu drazdi :D , ked budes mat babu tak jej to proste vysvetli ze to je normalne ze to ma kazdy piaty chlap, alebo si vrubkovany kondom a nebude sa to dat vidiet, alebo sukajte po tme :)

joeey

a kde vsade to mate? ma dakto cisto len na predkozke zo spodnej strany? a sa to pomaly meni?sa to rozsiruje? boli?a ake su asi male? kolko ich je? boli to?

dr

Keďže ste nemal ešte pohlavný styk, tak môžeme vylúčiť pohlavnú chorobu. Vo veku dospievania a dospelosti vplyvom hormónov sa na penise, alebo žaludi tvoria malé vyrážky ako keby krupička. Nie je to nič vážne. Netreba to nijako riešiť. Volajú sa Hirsuties papillaris a okrem toho, že sú tam, tak nijako neškodia. Ak ich je neprimerane veľa, tak sa môžu odstrániť laserom, ale po tomto zákroku ostávajú malé jazvy, čo tiež nie je veľmi pekné. Tieto "prirodzené" vyrážky časom a hlavne vekom zmiznú sami.