zabudnutá HAK

Príspevok v téme: zabudnutá HAK
snehuliatko

ahojte.. včera keď som šla k priateľovi som si zabudla vziať tabletku..prvá otázka je že či som bola chránená počas noci..tabletku beriem o 5 večer...viem že by som mala byť chránená ale pre istotu sa opýtam :) a ďalšia otázka.. kedy si tabletku zobrať? jedny mi radia čo najskor teda hneď ako som prišla domov a potom pokračovať normálne ako beriem ..a ďalšia radí vziať si dve tabletky naraz v čase kedy ich beriem čiže o 5.. ďakujem...:))

snow

Tak neviem v ktorom tyzdni bratia tabletiek si,ale kedze 12 hodinova lehota nebola zachovana urcita sanca na otehotnenie tam je. Musis sa teraz chranit 7 dni aj inym sposobom. A nabuduce:ak vies ze si si zabudla tabletku a nedostanes sa k nej do 12 hodin ziadny nechraneny sex.

snehuliatko

iste že som leták prečítala ale bolo to tam napísané tak že sa tomu dalo chápať všelijako tak som sa pre istotu opýtala myslím že húska by som bola jedine vtedy ak by som si to poriadne nezistila :P

snehuliatko

veľmi pekne ďakujem za všetky odpovede :) tabletku som vzala hneď ako som prišla domov a ďalšiu si dám teda o 5 ako zvyčajne beriem
a elly máš pravdu ale tehotná určite nebudem cítim to tak :D

Magy

vseobecne pravidlo znie, ze vziat vynechanu tabletku cim skor a pokracovat potom dalej v cykle, ako mas. btw, jeden den (ci presnejsie par hodin) vynechania nie je velmi kriticky, horsie by to bolo, ak by si vynechala 2-3 tabletky.

elly

to nemusi byt pravda, ze nemozes byt tehotna velmi zalezi od toho kedy tabletku zabudnes zobrat! precitaj si pribalovy letak tam je vsetko ak ho nemas hladaj na nete

maruska123

ced si precitaj letak a tam to najdes..zalezio od toho, v ktorom tyzdni ta tabletka bola..ak nemas letak, najdes ho na internete