,, Jem" si oblečenie!

Príspevok v téme: ,, Jem" si oblečenie!
dajana5

Ahojte :) mám taký problém. Strašne mi chutí oblečenie. Normálne tričko, alebo tielko, trhám ho na kúsky a žujem, neprehĺtam samozrejme ( už aj bez toho je to pekne divné :D ) keď daný kúsok vyžujem, odstrihnem si další. Samozrejme len 100% bavlna, žiadne syntetické šunty :D. Strašne mi to chutí :(. Chcem sa spýtať či má niekto podobne skúsenosti, alebo je to len moja čistá rozmaznanosť :)

george303

No neviem tymi cipsami sa napchava pri telke 99% ludi :D Ale jest pri telke tielko :D
Ale mozno sa najdu aj dalsi pacienti a mozes si to dat patentovat :D budes vyrabat potom aj nejake ochutene tielka a tak :DDD Nepremislala si nad tym , :D
Inak ked nad tym premyslam tak myslim ze velmi dobre moze chutit taka pekna biela kosela :DD Co ty nato neochutnas ? :D

jozoko

no, možno doteraz sa nikto podobný nenašiel, ale stavím sa, že 50 percent žien, čo si túto tému prečítajú, to pôjde vyskúšať.

dajana5

Už mi pomaly ,,dochádza" jedno tielko a pozerám do šatníka, čo si vybrať... :D. Prosím nech sa nájde ešte aspoň jeden ,,unikát" :D :O.
Ale vždy lepšie než sa pri tv napchávať čipsami, nie? :D (ak zrovna nepatríš medzi tých, čo zjedia aj kravu a nepriberú).
Najviac sa bojím, že si od toho asi nikdy neodvyknem.... niekedy je to ako taká ,,cigareta na upokojenie -pre farčiara ) Nefajčim, ale asi začnem :D aspoň nebudem oblečenie žrať! :D

george303

To su zacatky :D Ale pockaj ked bude nedostatok oblecenia :D
Pojdu za obet aj te poznoky :DD
Nie nie myslim ze v strednej europe s unikat :DDD

dajana5

Maroš: :DDDDDDD smejem sa, že sa smeješ :D.

Žujem len svoje veci, no dobre :D jedno bratovo tielko padlo za obeť albo lepšie obed :D, ale ani ho nenosil! podotýkam :D
a handier je furt dosť.... stále sa niečo nájde.

No nič, nepomožete mi, len som myslela, že nájdem niekoho s podobnými ,,chuťami", zlozvykom..alebo ako to vobec nazvať.
Inak, mám 21 :) takže puberta to už nebude :D

jozoko

a nikto sa nečuduje kam ti miznú tričká? ... mňa striasa už len pri pomyslení, že sa moje zuby dotknú bavlny.. úplne mám zimomriavky

george303

Ja si to nevim ani predstavit :DDD
Ze som tvoj rodic a zrazu mi zacne miznut oblecenie :DDD
A ze co sa snim deje premyslam :DD
A nakonec pridem nato ze moja dcera ho zuje :DDD

dajana5

maroš75: ešte nie :D ale mohlo by to mať pozitívny vplyv na mňa! Žujem len čisté, opraté 100% bavnené tielká, trička. Najlepšie bledých farieb, lebo farebné farbia zuby :D Ježiš, je to strašne divné vlastne, keď to teraz píšem :/

dajana5

Doma to nikto nevie, hanbila by som sa :D vlastne vobec nikto to nevie, tv mám vo svojej izbe, tak mam pekné súkromíčko :D