Do buducna. Je to mozne realizovat?

Príspevok v téme: Do buducna. Je to mozne realizovat?
mattod.

Zdravim. teraz koncim zakladnu skolu a chcel by som si dat prihlasku na kuchara.Skolu by som navstevoval 3 alebo 5rokov . Potom by som si chcel urobiť kurz na osobného trenera + vyzivovy poradca ,kedze viem co treba k tomu a podobne a bavia ma obe ... K tomu kucharovi sa da spravit aj niaky certifikat somelier,barman a podobne.. Je to dobrý napad do buducna ? Uplatnim sa ? Prakticky keby si spravim aj toho trenera ,ovladal by som 4 veci (vyziva,ten certifikat by som mal na nieco,trener -poradca,kuchar)

mattod.

s týmto by to malo buducnost podla vas? mam cit k tomu,aj keď si robievam jedlo tak ma to bavi a vzdy mi to chuti.

mattod.

ako pozeram,menite tu nazor kazdu chvilu.takto stryko je stavbar a sme sa otom rozpravali,ze v dnesnej dobe ist na stavebnu a vystudovat ju je hlupost,pretoze sa nemas kde uchytiť v buducnosti . a kucharov potrebuju aj keď budem len umyvat riady a skrabat zemáky,aj za to sa platí a niekde sa začať musí. a ked toho kuchara spojim s tým trenerom tak mozem robit aj vyzivoveho poradcu a to je si myslim kur*a lukrativny kšeft.

george303

Ale za tym trenerstvom si chod ....
Vlastne nejaka potravinarska skola alebo ten kuchar je celkom dobry medzistupen ....

george303

Dneska otvarat restiku ? :DDD
Jedine ak mas zvysnich minimalne 50 tisic eur :D a za take peniaze by som uz robil uplne iny biznis ... REstiku urcite nie ... Staci ak si pozreiete tu relaciu Ano sefe ! kazda druha restika uz iba preziva .... Nehovorim o tych ktore su top ale to je uplne ina liga ...

george303

Ak by som si mal teraz vyberat znovu strednu skolu tak idem na nejaku stavebnu ... odbor nejaky umelecky rezbar alebo maliar , murar aj s maturitou to ma lepsiu buducnost ...

george303

Kamarat na skolu kuchar sa vykasli ....
Ja som vystudoval kuchar-casnik aj sa maturitou a poviem ti je to riadna blbost ... Kuchara tam steba ani zdaleka neurobia akurat co sa na praxi narobis a zabudni nato ze na praxi bude varit budes umyvat riad klepat rezne cistit 10 bednicek uharek denne alebo tonu zemakov ....
Fakt som niekolko krat olutoval ze som siel na tu skolu ...
Ale vlastne to je uplne jedno aku strednu skolu urobis dolezita je potom vyska ....
Ale to stym trenerstvom je dobra vec ... V Nitre aj v Blave je nato aj vysoka skola .....

mattod.

vieš čo ,práveze toto jedno ma tak veľmi láka,pripadne vlastniť reštiku nejakú,ale to skôr asi nie,keďže je kríza.ale ajtak ďakujem za podporu :)