Brusel nas zradil a zaplatime za to MY

dana660xz

keď chcete vedieť ako funguje farma priemysel, prečítajte si knižku "nežiadúci účinok smrť". dá sa voľne stiahnuť aj na nete stačí vygoogliť. ja som ju prečítala na jedenkrát. neviem síce či je všetko v knihe pravda, ale verím, že bez vetra sa lístok nepohne..

RNG

Rozpravatew ako obete a nie ako slobodni ludia, ktori zhodia kohokolvek celkom jednoduchym demokratickym procesom hlasovania. Prinajhorsom demonstraciami a protestami. Ale rozhodne vlada bude coraz obmedzovat slobody, ked sa nebudete branit.
Vlada je monopol a ludia v nej su navrhnuti a kontrolovany spoza opony mocnymi a vplyvnymi sveta. Skrt cez ich plany su kandidati z ludu, ale takychntreba najs a podporovat. Samio bez pomoci mas sa tam nemozu dostat proti velkymi peniazmi podporovanymi vybranymi babkovymi politikmi.
Codex alimentarius je vraj ochrana ludi, ale je to vlastne subor kontrol potravin a potravinovych doplnkov, postupne niciacich konkurenciu farmaceutikam.Tj na zvysenie obratu medickeho priemyslu.
A to je ta pomerne nie prilis tmava stranka, su tam aj ine, ovela tmavsie , zatial tajne.Totiz smrt nasledkom predpisovych liekov medzitym postupila na 4 miesto, hned za porazkami infarktami a rakovinami.Teda mame sa na co tesit, ked chcu nasilu zvysit spotrebu chemickych patentovanych liekov.

Danielle24

no, tak potom ti ho daju znovu. a daju si uz lepsi pozor na stratenu ovecku :-P :DD
Ale ne, toto treba nejak inak riesit.. strcit hlavu do piesku jak pstros a tvarit sa, ze sa nic take nedeje.. ved je to smiesne... ludia by sa uz mohli nejak zmobilizovat a nieco aj podniknut proti takemuto diktatu... treba si uvedomit, ze toto je uz naozaj zasah do zakladnych prav a slobod... aj ked, v principe im to dokazu tak krasne naservirovat - "noo, ved ked sa ti strati psik, macicka, decko, papagaj... tak ho lahsie najdeme... je to len a len pre tvoju bezpecnost a dobro" ... a blá blaaa
si myslis, ze aj ten clanok o tom stratenom psikovi bol odvysielany len tak "náhodne" ?? ..nie, malo sa poukazat na uzitocnom tychto veci. poukazat prave na tie dobre vlastnosti..

lost

a keby daco, poviem ze sa cip dlhodobym sedenim a vplyvom gravitacie pohol ... vieme kam.. a potom som mal tvrdsiu stolicu a jednoducho som ho vy... :D

idealne by to bolo preprogramovat.. hehe..

lost

no pri najlepsom staci jedna obalka nejakemu sikovnemu obsluhovacovi RTG s nozikom :)

v horsom pripade mozno staci domaci magnet, alebo ked uz nic ine tak vyrobim EMP bombu (znici elektroniku.. mal by aj cip)

a ked ani to, tak
strcim ruku do 240V a uvidime kto z koho...

Danielle24

--) lost
Ano ?? .. :)bejby, no, tak to skus... chcem vidiet ake sankcie za taketo "samovolne deaktivovanie" potom :-P
a inak, co som videla, na tej rodinke "uzasnych" , co si to nechala na sebe otestovat, vraj sa to prehlata, a potom to putuje po tele.. tak ako by si si to chcel asi tak odstranit, ked uz to budes mat raz v sebe ?? ..

Lumik

zacinaju pritahovat slucky, uz sme pomaly ako tie zvery v klietkach, same nariadenia, smernice, a kontrola, zakazane je takmer vsetko, patenty a copyrighty zabezpecuju korporaciam nerusene podnikanie ( likvidaciu pripadnej konkurencie), kedysy ludi stihali za carodejnictvo, kacirstvo dnes zasa za kadejake zenuzivanie, tyranie, obtazovanie, omedzovanie osobnej slobody, vzbudzovanie verejneho pohorsenia a co ja viem co este. Ak je v tv naha zena tak musi mat vystvorcekovane bradavky a prirodzenie....

lost

Danielle24

ale ja ten cip velmi jednoducho deaktivujem :)
vzdy sa najde sposob..vzdy..

tak isto ako si Spartakus nasiel sposob.. tak isto si aj ja (a mne podobny) najdu sposob ;)

konieckoncov, je to sice paranoidny zivotny styl, ale aspon zabavny :D pridem si dolezitejsi :D haha...