súrne potrebujem pomoc s akné!!!!! prosím

Príspevok v téme: súrne potrebujem pomoc s akné!!!!! prosím
kindervajko4

Ahoj, neviete mi poradiť niečo dobré na akné, mám zmiešanú pleť a akné sú skôr podkožné vyrážky, niečo ako hrbolčeky, alebo krupica po úplne celej tvári.. niektoré sú väčšie začervenané, iné neaktívne.. ak si nejaký chcem vytlačiť, niečo z neho vylezie, ale hneď sa začervená a zapáli.. snažím sa nejesť čokoládu mastné a sladké, pijem žihlavový čaj, jem chlorellu, jačmeň, púpalku, inneov, tiež allicin max - 6 tabliet denne.. všetko pravidelne.. už neviem čo s tým, mám z toho depky po večeroch plačem :(

vopred ďakujem za rady, prosím pomôžte!

ozembuska

Ja zakaždým vravím.. treba piť PIVO.
Je to baňa vitamínu B , dobrého na pokožku a vlasy. Odkedy pijem pivo, nemám ani jednu vyrážku. A to som skúšala fakt všetko.

lilliiiiiiii

ked je to uz podla vas vaznejsi zdravotny problem,nie kozmeticky, tak preco ju za koznou posielate? tá len vodicky a masticky predpisuje...

Izabelka_MT

kinder to už je zdravotný asi dosť vážny problém tak to rieš u kožnej ..kozmetička môže pleť zhoršiť ...kamarátkina skúsenosť ..a ja som bola u kožnej lebo sa mi to začalo z ničoho nič robť a to mi pomohlo čo mi predpísala ..

dana660xz

ja by som na tvojom mieste isla ku koznej, mozno to nie je len kozmeticky problem ale aj zdravotny. a s tym zihlavovym cajom opatrne. Málokto však vie, že žihľavový čaj riedi krv, odvodňuje organizmus a odplavuje z tela vápnik. preto so žihlavovým čajom opatrne, určite nie 2l denne podobu 1 týždna, ale radšej 1l denne a k tomu 2l vody.

lilliiiiiiii

zhorsila sa ti plet? mozno je to tym, ze sa ti cisti a tie necistoty sa ti dostavaju z tela von. (?)

Btw:v lete som pila asi tyzden, mozno ani to nie, zihlavovy caj,tak 2litre denne. neskutocne som sa vyhadzala,bola som akoby spuchnuta,cela cervena od vyrazok,fakt hroza.Prestala som s tym a pila som uz len cistu vodu.Asi 4litre.Do dvoch tyzdnoch som mala plet ako babätko.Neprehanam.Len teraz neviem, ci to je vdaka tomu caju, ze som sa precistila a vsetko sa dostalo von, ci z tej vody. Ci len z tej vody a ten caj len uskodil:D

kindervajko4

za kozmetičkou som bola, absolvovala som IPL kúru, chodím na modré svetlo - marvel, pravidelne mi to čistia.. a tie hlupáčske vyrážky sa len tvoria a tvoria :( :D