podviedla som?

Príspevok v téme: podviedla som?
given

ahojte. stala sa mi taká vec..bola som veľmi zaľúbená do chlapa, ktorému išlo len o sex..bola to len krátkodobá záležitost-ani nie 2 mesiace,pričom sme sa stretli maximálne 5x ..počas tej doby som spoznala terajšieho priateľa..na internete..fajn sa mi s nim rozprávalo, rada som kvôli nemu sadala k pc..problém však bol, ze nie je zo slovenska a ani som nepomyslela na to, ze sa niekedy stretneme, nie preto, že by sme nechceli, ale pre diaľku a málo peňazí...ale stalo sa to a sme spolu už 2 roky. a problém je tu: on celú vec s mojou zaľúbenosťou do toho druhého vníma ako podvádzanie..priznávam, že som mala sympatie aj k terajšiemu priateľovi, ale neviem, čo je na tom zlé, veď predsa keď je niekto fajn, máme pozitívne pocity..ja som sa nimi netajila, ani tým, že by som ho rada spoznala osobne, a zrejme to bola chyba. Teraz mi počas hádok vyčíta, že som ho podviedla. Ospravedlnila som sa, mrzí ma, ak som mu nejak ublížila, ale vidím, že to nič neznamená a už som unavená z toho, že zo mňa robí niekoho kto podviedol, aj keď to tak nie je. Veď sme sa ani len nestretli, koho som teda podviedla? Kto má pravdu? ja si myslím, že to, že sme sa začali spoznávať na internete a mali sme k sebe sympatie, ešte neznamená začiatok vzťahu..neviem ako mu to vysvetliť..

given

skúšala som, ale on to vždy znova vytiahne..mne sa zdá, že pre neho je to nič, v hádke povie hocičo, väčšinu vecí ani len nemyslí vážne, len sa proste háda..ale ja toho už mám dosť..proste nech sa sťažuje, že mám malé kozy, to má fakt väčší zmysel ako toto...a možno sa budem aj cítiť zle, ak to je cieľ hádania..ale toto..len ma to znechucuje, koniec-koncov neubližuje mne ale sebe, lebo sa od neho vzďaľujem..

a je to európan, dokonca slovan, žiadna exotika

dana660xz

on to asi nemá v hlave v poriadku, veď to ti môže vyčítať všetkých bývalých priateľov takto. veď s s ním nechodila a nepoznala si a ho ani si do neho nebola zaľúbená. na jednej strane je pozitivne, ze na teba nic ine nema, ale zas neprijmne urcite. skus mu niekedy povedat ze toto je pre teba uzavreta tema , ze sa jednoducho nezhodnete v dátume výrocia a hotovo.
mozno to pomoze

given

no veď vidím..len čo s tým..neviem, či je to dôvod na rozchod, nemyslím si...skôr mi to pripadá, že to používa pri hádkach ako argument..akoby na mňa nemal čo vytiahuť, tak použije toto..ale už ma to fakt unavuje..a neviem ako mu to vysvetliť..v hádke je hádzanie hrachu na stenu a mimo hádky to pochopí no v ďalšej hádke to vytiahne zas..

given

naopak? no tak neskáčem od radosti, ked si to predstavím, ale ked by ju stretol prvú, zaľúbil sa, a až potom sa dozvedel, že ja vôbec existujem, tak čo narobím? čo sa na tom dá komu vyčítať? nič a nikomu..no extrémne žiarli, to je fakt..ale inak je to rozumný človek..niekedy dokonca aj pochopí, že nemá pravdu, ale potom ked sa pohádame tak s tým zas začne..v hádke každý povie hlúposti a často sa snažíme ublížiť druhej strane, ale ja už neviem ako mu vysvetliť,že na ubližovanie si musí nájsť niečo iné, toto ma len znechucuje :/

doubledog

a nehadate sa nejak prilis? jasne, ze to ten tvoj prehana
a mozno si iba natrafila na extremneho ziarlivca, tyrana a psychopata