kúpa bytu v pôvodnom stave

Príspevok v téme: kúpa bytu v pôvodnom stave
danka6666

Rozmyslame o kúpe 4izb. bytu v pôvodnom stave...čo myslite, opatí sa to vôbec?

V tom byte bude treba komplet všetko prerobit ( bytove jadro, vymenit okná, radiatory, podlahy, urobit novu omietku, vymenit dvere....)

Rekonštruovali ste niekto takýto byt??? Aspon priblizne kolko vas to vyšlo?
Nemám ani najmenšie tušenie kolko by nas to mohlo všetko výjsť..nechcela by som na tom prerobit..
Dakujeem..:)

allena77

Áno, ja :) v skratke napíšem, že máme dobrú skúsenosť a bývame už v byte pár rokov. Keď počúvam od známych, čo majú byty v novostavbách, tak sme na tom určite najlepšie a nikdy sme nemali žiadny problém, ani pri kúpe ani neskor. Keď sa chceš spýtať na niečo konkrétne, kľudne napíš a rada odpoviem... badys@centrum.sk

lenys ugg

Máte niekto prosím skúsenosti s firmou Doas, ktorá to zlaté krídlo stavia? Niekto, kto vlastní byt už dlhšie postavený touto firmou. Ďakujem

senega56

Veľmi pekne ďakujem. Idem sa na to pozrieť, snáď som to nezmeškala, lebo malé byty idú vačšinou ako prvé

kamilajankova

Kúpili sme tam 2izb bytík :) skús sa pozrieť na ich stránky, tam bude určite nejaké info alebo kontakt. Treba ísť osobne pozrieť tie byty, naživo sú ešte krajšie :)

senega56

@kamilajankova možem sa spýtať, aký veľký byt ste tam kúpili, a či náhodou neviete, či sú ešte voľné aj nejaké menšie? My sme totiž plánovali kúpiť nejaký starší, menší byt v Rači, ale keď si spočítame rekonštrukciu a tak, tak hodne uvažujeme aj o novostavbe a to zlaté krídlo vyzerá veľmi dobre.

kamilajankova

My sme v zlatom krídle byt kúpili :) tie byty ma zaujali okamžite, hlavne dispozícia a krásny balkón. Do staršieho bytu by som asi nešla, lebo človek pri rekonštrukciách nechá doslova kus života a je to veľa starostí navyše, aj do budúcnosti.

TeraTera

My sme tiež kúpili byt v pôvodnom stave a opravovali, ale už by som to tak nikty neurobila. Probiehalo to strašne zdlhavo a investícia nakoniec narástla tak isto, ako bychom si kúpili nový bytík. Teraz sa stavajú veľmi pekné byty v Rači, Zlaté krídlo, ozaj som sa do nich zaľúbila a keby som teraz vyberala, isto kúpim tu.

EMA737

Čauko, ak dlho hˇladáte, tak určite sa oplatí sa obrátiť na realitku :-) mrkni sme, možno vás neičo zaujme, my sme tu tiež kupovali byt v Bratislave haloreality. sk/bratislava/byty-predaj/vsetky/reality-1 a mali celkovo v ponuke také pekné bytiky