Najlepsia kniha, ktoru ste citali?

patricia3321

moja prvá kniha bolo asi aprílové dievča :) neskôr som pokračovala radov Džínsového denníku ktorý som si zamilovala priala som si aby príbeh nikdy neskončil :D
ďalej som čítala:
Risknem to s punkerom
Punkové princezná
Rockové tango
Rockový sen

a to sú asi všetko knihy, ktoré stoja za prečítanie :) ak máš rada dievčenské romány isto si prečitaj niekotrú k nich ak sa tak ešte nestalo:) naopak ak poznáte ešte nejakú dobrú knihu tohto žánru poteším sa keď mi napíšete :)

Tama-tama

Ja som čítala trilógiu kníh Strieborné knihy snov. Je to skôr pre Young Adult ale skvelé čítanie. Zaujímavé,romantické. jedna kniha z tejto trilógie má 300 a viac strán.

Odporúčam si prečítať.

osol

vydavatelstvo petrus teraz vydalo nejake knihy hermanna hesseho, moja rodina ho zere, tusim ma aj nobelovku, ja napriklad ruda slobodu alebo pavla vilikovskeho alebo roberta fulghuma

sisa123

ja osobne najviac zbožnujem scifi, fascinuje ma to, preto by som ti odporúčila od KIERA CASSOVA-trilogiu SELEKCIA alebo spracované knihy LABYRINT alebo bilogia NEVITANA.. asi moje najtop tri knihy, a všetky objednané z martinusu. objednávaj určite odtial aj so zľavovým kuponom -odkaz odstránený-

netreba

@menma
možno nie úplne to, čo hľadáš: Peggy Pažitná Deti môjho srdca (príbehy pokračujú) a prvý diel Deti môjho srdca (Gitka Pažitná),
nečítala som, ale podľa ohlasov: Žiadne stretnutie nie je náhodné a počula som veľa chvál aj na Osha (Osho),
knihy od Vujity Tvrtka, čítala som od neho Útek z pekla

menma

Prajem pekný deň rád by som sa spýtal na nejaku knihu na štýl
Psychologické, take ktore prinutia človeka konať viac dobra uvedomiť si aj trochu ine veci v živote, sebareflexivne niečo na tento štýl, prečital som celu temu no v živote som nečítal nič spomenutie a celkovo som neprečital žiadnu knihu ale teraz cítim potrebu nejak na sebe pracovať a myslím si že nejaka takato kniha nikdy neuškodí preto sa pýtam na radu kto už čítal niečo podobné čo hladam aby mi sem prosím dal meno autora a knihy, môže byt aj viac knih ja už sa vyberem ďakujem