Mykoza - čo s partnerom?

Príspevok v téme: Mykoza - čo s partnerom?
Lia1237

Dobrý deň,
pred pár dňami som bola u gynekológa, ten mi predpísal, pretože sa mu zdalo, že mám výtok, GYNAZOL, čo je masť na mykózu, avšak nič viac, mi k tomu nepovedal. Zisťovala som informácie, a prišla k záveru, že počkám, nakoľko som nemala skoro žiadny výtok, ani príznaky mykózy, až dodnes. Nakoľko mám stáleho partnera, potrebovala by som poradiť, čo si má kúpiť on, nakoľko by som bola radšej, aby sa preliečil aj on so mnou.
Ďakujem.

tomana

pri mykozach aj infekciach pomaha vyplach zo soli z mrtveho mora. Ja som si objednavala u firmy Avera niekde na zapadnom slovensku.Pouziva sa to viackrat za sebou.

CHIARKA

MOJ MUZ MAL MIKOZU.PRVI KRAT MU OBVODNY LEKAR PREDPISAL MAST URCENU PRIAMO NA TOTO OCHORENIE A DRUHY KRAT BOL U LEKARKY A Z KRVNEHO OBRAZU MU ZISTILA CUKROVKU A,ZE MIKOZA JE SUCAST A PREDZVEST HOCIJAKEHO OCHORENIA NIELEN CUKROVKY.PRIATEL NECH SI DA VYSETRIT KRV A ZIADNE MASTE NEZABERAJU ANI CANESTEN AKO MATE PISANE V PRISPEVKOCH.NATO TREBA LIEK URCENY NA TOTO OCHORENIE.PRVOM RADE VY SI DAJTE KRVNE TESTY.

lulu22

nech si to natiera pekne okolo žaluďa, nech stiahne predkožku a aj tam. či ako to vsvetliť :D určite nie na celý úd :D

Lia1237

Takže keď sa bude natierať to pomôže? :) A stačí natierať iba žaluď alebo celého?? Lebo akosi sa v tom nevyznám :D A ten gynazol asi nie, ono je to jednorázová masť, ktorá by mala vydržať tri dni, ale pochybujem, že jemu by to tam tri dni vydržalo...