Kryolipolyza - skusenosti

Príspevok v téme: Kryolipolyza - skusenosti
Kryobaba

Ahojte. Dnes som navstivila jeden nemenovany salon, kde mi robili kryolipo na oboch vnutornych stehnach. Rozhodla som sa ze Vas budem informovat ake zmeny pocitujem, ci su pozitivne alebo negativne. Ocenila by som ak by kocky, ktore boli na tejto procedure kdekolvek vlozili komenty, nech mozeme mat objektivny obraz ako to jednotlive znasame :)))

Z dnesneho sedenia mam mimochodom velmi dobry pocit. Nic ma pocas samotneho "aktu" nebolelo, velmi prijemny pristup bol ku mne a mozem vrelo odporucat. Vraj prve vysledky by sa mali ukazat o tydzen, tak som zvedava. Modriny ako vacsina bab zatial nemam tiez.

Pekny den vsetkym zatial :):):)

Zuzu1231

Nie,nezmenila,ale kázali mi veľa piť a čúrať a som objednaná na lymfomasáž.Kamoška mala opuch bruška a aj modrinku,malú,takže ona ešte nevidí efekt,ale ja som zareagovala hned.

Kryobaba

Ahoj Zuzka .... NMo mne napuchli stehna, o dva centimetre, ale tak je to den po , tak som zvedava co sa udeje dalej. Aj si si zmenila nejako stravu alebo robis nieco inak ? gratulujem :)
Mne inaj bolo povedane ze najvacsi "skok" bude cca po tyzdni :)

Zuzu 1231

Mne robili kryolipolýzu v pondelok,nebolelo to bolo to len mierne nepríjemné na začiatku a naozaj mám 1cm dole a to je len 3 dni.Ale bolo to vidieť skoro hned.Teším sa.

Dada8

Potom sa ozvy ako to dopadlo, aj by som chcela isť len zatiaľ nemam peniaze. Potrebovala by som spodnu časť chrbta a brucho :-).
Koľko krat tam musiš isť? Vraj stači 2-3x?