PORADTE KTO MOZE

Príspevok v téme: PORADTE KTO MOZE
eleonora25

Ahoj.Prosim poradte mi.Milovala som sa s priatelom.U mna to bolo po prvykrat.Orgazmus som samozrejme nedosiahla.Pouzili sme prezervativ ale ten sa zosmykol a ostal vo mne.Bolo to este pred ejakulaciou takze prezervativ bol prazdny.Vybrali sme ho.Bojim sa ale ze som tehotna lebo menstruaciu som mala dostat 20 a uz je 26 a stale nic...je mozne ze som tehotna?Nemeskaju mi len preto ze som to robila po prvykrat a ze stresujem z toho ze som tehotna?Dakujem ze odpovede.

eleonora25

ja som z ikolia Bardejova.V bardejove taka lekaren nie je kde by som nemusela pytat.Ja zajdem niekde do Hypernovy alebo do Billy a mozno najdem

jaja

Eli kde bývaš, ak to nie je tajomstvo? Fakt nie je v blízkom tvojom okolí lekáreň? Alebo pohotovosť? aj tam ich majú.

jaja

Eli, dostaneš ho hlavne v lekárni. Sú lekárne, ktoré majú samoobslužný predaj - vezmeš do košíka čo chceš, a pri pokladni to zaplatíš. Nik ťa nemusí vidieť. Je to v podstate normálna vec.

jaja

A myslím, že sú spoľahlivé na 99 %, mne bohužiaľ ukážu stále negatívnu správu. ja by som totiž bábetko chcela. Ale to je iná kapitola. Tak držím palce. Daj vedieť ako to dopadne.

jaja

najlepší je teh.test Rapid - na celodenný moč, stojí okolo 130 sk.
Ale môžeš si kúpiť aj test na prvý ranný moč, cena od 70 sk a vyššie. A kúp si rašej dva. Pá