Zranenie

wastekiller

Ja mam tiez roztrhnutu rit ale od stolice ide o to kup si faktu krem v lekarni uprav si stravu vela vlákniny aby nebola stolica tvrdá ale aby si nemala hnačku ked. Lebo ked sa ti to bude dlho hojit tá jazva nebude dost pevná a ked pôjdeš na wc sa ti zas môže...takže daj tomu týžden dva a utekaj chirurgovy ovšem ked sa ti to nezlepší

malaanka

en
bola si u lekára a ako si dopadla?
Jefitto
si obmedzenec a viac sa s tebou nech nikto nebaví.
Prečo vôbec prispievaš do tejto témy?

En

Vdaka vsetkym za podporu, zajtra hned rano si skocim k doktorovi a dam vediet ako.
Jefo je podla mna uchylne decko, ktore nema co robit vo volnom case, tak sa ukaja na zenskych problemoch vo forach. Keby mal aspon povedat co k veci... proste si na tom asi desne ulitava.

Magy

jefitto - za prve, existuju aj slusne a civilizovane vyrazy na urcite cinnosti a veci. ty si vsak zrejme vysiel z nejakej diery, kde sa rozprava ako v poslednom ghette. za druhe, to ze ty povazujes nieco za nechutne este neznamena, ze by to nemal robit aj druhy. pocul si ty vobec niekedy o klystyre, vyplachu? zrejme nie, ked pises take bludy. inak si krasne predviedol svoju uroven - nedosahuje ani urovne hladiny vody v zachode.

Jefitto

Prečo by ma mal zrušiť? Zato,ž e sa mi zda hnusny analny sex? :D Ja by som nikoho do riti nepichal... čo keby som si zašpinil žaluď od hovna :P

Magy

dufam ze niekto toho dementa jefitta zrusi. En - malickaaaa a malaanka poradili spravne - ak to velmi krvaca, sup k lekarovi! hanba-nehanba, ide o zdravie!