pomoooooooooooc

Príspevok v téme: pomoooooooooooc
bonprix

Prosim vas, mate niekto skusenosti s tym co vam blizsie popisem??? takze: vo vnutri, nie v posve,ale este hlbsie si prstami nahmatam nejake teliesko, nieco okruhle asi tak 3cm...ziadne bolesti nemam, menzes v norme, pravidelny....utekam k lekarovi ale najskor az o tyzden, lebo som odcestovana....je mi to zahadou a ani vyguglit neviem nic, kedze ziadne bolesti ani nic....akoze trapna otazka do publika: ale mozem si nahmatat embryo??? :DDDD (vopred sa ospravedlnujem ak je to hlupe, ale kto sa nepyta, ten nevie;))
dakujem za kazdu radu, navrh!!!!!

bonprix

neludske pristupy a vysmechy.... skryte za nick-mi urcite najmudrejsich a vystudovanych ludi na svete...aj tak vam dakujem!

maruska123

anezka taketo veci sa ucia na biologii..a ked uz nedavala pozor, podla toho googlu to zistit mohla velmi lahko..na obrazkoch je to velmi jasne nakreslene..ked si aj niekto napriek tomu dokaze myslet, ze si nahmatal embryo..tak co dodat

blondula

anezka...odpoved uz dotycna dostala a ine komenty su uz v ramci "srandy" .... netreba hned vsetko brat ako urazku.napriklad aj ja som si v istom veku kukala,ze co to tam dole mam :DDD

blondula

J111....no v dnesnej dobe by som uz pochybovala...ja som videla uz par krasnych "zien" (v Madride na lesbo-gay party) a oni "pipikov" mali :DDD

anezka

no myslim si mile dievcence, ze by ste si nemali robit fory...nie kazdy vie vsetko...a ked niekto napise do nejakeho fora, tak asi len preto ze ho nieco trapi, ze nieco nevie a ani neviete kolko rokov ma bonprix..co ked to je mlada slecna kt. ma malo skusenosti a poznatkov o svojom tele??? prosim vas, budte trosku ludske...bonprix si podla vas nahmatala mozog...ale vy si ho ani nenahmatate lebo ho nemate! nasla sa len jedna kt. bez nejakych hlupych poznamok odpovedala...spamatajte sa! co mate len strednu skolu?