Aj Vam tak sibe pred menzesom?

AdamKrt

jajka001_ Dnes 22:14 - ja sa nevyzivam v tom, ze by pre mna to bol gurmansky zazitok. Ja sa vyzivam v tom, ze priatelka z toho mala velmi krasny zazitok a enormne sa jej ziadalo, ze mi dala poriadne zabrat :) Vsak to skus sama a uvids, potom hovor. Nikto Ta nenuti, ked Ti to nevyhovuje.

jajka001_

kks...tak ja krvacam styri dni...z toho prve dva brutalne a je mi zle, tak urcite nemam chut na sex...ale chapem ze ked ste spolu raz za mesiac tak to nevydrzite a idete na to aj ked takto. ale neviem co sa v tom opise tak vyžívaš :)

blondula

to malo byt len taky sex na "spicku" a dopadlo to tak,ako to dopadlo !! :DDDD
anamarie...napriklad mojmu priatelovi to tiez nevadi ta snurka...

AdamKrt

anamarie Dnes 22:07 - snurka sa da schovat dnu, potom sa vyberie. No a krvavy penis - netreba sa divat dnu. Ten, kto to skusil, vie, ze za tie zhorsene podmienky to stoji. Partnerka to preziva uplne inak vdaka zvysenej citlivosti.

blondula Dnes 22:07 - ale samozrejme, ze ten tampon sa vyberie pred stykom. Kto by ho tam nechaval, ved by to vadilo...

blondula

milovat s tamponom neodporucam ! :DDD raz sa mi strcil dovnutra tak,aj ked som davala pozor,ze som ho nevedela najst :D a druhy raz sa priatelovi o tu snurku vydrel pipik a mal tam "bibinku" :DDD takze ja sa pocas menzesu milujem radsej vecer,lebo vtedy skoro nekrvacam :D

anamarie

Oral s tamponom a pritomnou snurkou musi byt fakt sexy. Rovnako ako zakrvaveny penis.
Vidno, ze nemas zenu doma, ked ti je problem vyckat par dni, kym skonci menzes.

AdamKrt

jajka001_ Dnes 21:57 - pred sexom. Pri orale. Snad si nemyslis, ze ked aj jazdi niekto na cervenu, ze to obnasa aj krvavnicky na jazyku ? :) Potom sa stoplik samozrejme vyberie tesne pred stykom a zatial to dobre vysaje krv :)

tess2010

Ja pred kramami na každého vrčím a hnevám sa na celý svet :) obdivujem moju rodinu no..niekedy ma chytí nálada,že všetko musí byť hneď a takoj upratané..strašné :DD