Decolen

alenka_maxova

mam otazku na RNG :) Vobec nepatrim k tym, ktore by verili zazracnym tablekam, pre mna su to len marketingove tahy. Chcem sa vsak opytat, uz v mnohych forach som citala o roznych veciach (wild yam a podobne), ktore treba uzivat, ak si chce zena zvacsit prsia. Nikde sa vsak nepise v akej forme sa to uziva...Ci vo forme tabliet, cajov? Dokonca som pocula, ze taka senovka grecka je aj v prasku...

chitka

... ako tak pozeram, viac ľudi ma negativny nazor na tie tabletky ako pozitivny ... malo komu pomohli a kto vie v com je vlastne ich ucinok...

Lucka

Ahoj chcela bi som sa spitat ze ci decolen pomaha.Som po porode a chcela bi som mat troska vecie poprsie ak zacnem uzivat decolen tablety tak sa moje poprsie zmeni dakujem

Lylina 1305

Vážené dámy!
Liek ako taký pomáha a veľmi dobre! Prvé príznaky vidno až po pár mesiacoch užívania.Mne zabral až na druhý mesiac, ale jedna vec, ak prestanete užívať DECOLEN ako je písané v príbalnom letáku, že každé 3 mes.treba vysadiť na 3 mesiace, tak Vám moje milé poprsie sa vráti do pôvodného tvaru. Takže, ja ho užívam nasledovne :
beriem ho 4 mesiace, 1 a pol mesiaca pauza a oäť 4 mesiace. Nemá to vedľajšie účinky a poprsie mám akoby so silikónu a o 2 čísla väčšie!!
Tak veľa pevnej vôle VÁM všetkým prajem!!

Amanda13SK

Decolen nemá vedľajšie účinky ako vyrážky a priberanie. Áno za pokus to stojí. Ja ho už 4 mesiace užívam, ale zmeny sa ukazovali až ku koncu 3 mes. Uvidíme výsledok. Len otázka - keď ho prestanem užívať, prsia zostanú alebo všetko sa vráti do ,, normálu ,, ???

kaciatko_7

noo alebo sa konecne zmierte s tym co vam Boh nadelil,,, niekde som citala prispevok, kde niekto tvrdil ze prsia mozu rast do 25...