Priatel ma miluje ale fyzicky som prenho neprítažlivá.

Príspevok v téme: Priatel ma miluje ale fyzicky som prenho neprítažlivá.
Fantasia

Dobrý deň. mám 21 rokov, priateľ má 23. Sme spolu uz 8 mesiacov milujeme sa......... ale na druhej strane vidím ze sa mu pácia ine zeny......... .. ked pozerame nieco v tv a je tam krásna zena hned to komentuje.... a mna to bolí casto nepriamo naráza nato ze by som mala trosku schudnut neustale komentuje ako som namalovana ako sa mam obliekat ako sa mám česat...... mam pocit ze sa mu namne nuc nepáči. Je mi z toho zo plaču. Najdivnejsie natom je to že Som si stale osebe myslel a ze som celkom pritazlivá žena, Hovorilo mi to aj moje okolie.. aj partneri s kt. som bola a zrazu som s nim pritom on vobec nieje moj typ. ale zas nieje škaredý obycajný muž, No mna to dost bolí ked mi nepovie aspon niekedy ze som pekná... alebo ja newiem... uz sa za seba hanbím...... mam komplex .. zo seba .. ked sa ma chyti hned mu beriem ruku pretoze ma pocit ze zas okomentuje alebo si v dusi povie " och tá pneumatika okolo pása je nechutná" :( na druhej strane mi hovori ako má lubi.......... no to ze sa mu isto nepácim ma zoziera a nemám chut to s nim riesit pretoze sa citim zle. neprijemne a trapne to rozoberat :( Mate aj vy takýto problem? dakujem

maruska123

no, nechcem rypat, ale na 170 cm je 70kg dost...aspon 5kg by to chcelo dole..aspon kvoli zdraviu, nie kvoli chlapovi

bez_S

a prečo by si mala začať chudnúť meniť sa atď. Ak chceš začni cvičiť.(Pre zdravie , náladu atď) ty nemusíš chudnúť max. 2kg a to tým cvičením , netráp sa. Viem , že ťa to deptá a je ti to nepríjemne. Fakt odíď od neho.

bez_S

Pozri , ak niekoho skutočne miluješ tvoje ja ti to nedovolí. To znamená , že si ťa neváži keď uráža. Stavím sa , že normálna , pekná , atraktívna žena. On musí byť zakomplexovaný chudák. Buď na seba hrdá a nenechaj sa ponižovať. Máš na lepšieho muža. Ver mi.

ladida

alenka_maxova-posli ku mne toho tvojho vyryvaka na tyzden,ja by som ho skrotila:) dosiel by domov a aj by salutoval:D

Aisha5

Tak tu si musis dat pozor. To nie ty si ta, co by mala mat komplexy, ale tvoj priatel ich ma, preto sa tak ku tebe chova. On si mysli, ze je menej, aj ked to neda najavo a zakryva to tym, ze ta pomaly psychologicky nici. Mas do cinenia so psychicky nevyrovnanym clovekom, ktory ti chce znicit psychiku a takymto sposobom si ta podmanit a uistit, ze mu raz neutecies s inym. Mal by ti viac verit. Nebud naivna a never tym kecom, ked ta porovnava s inymi, ze ine su lepsie. On dobre vie, ze si pekna, len je egoista a slaboch, ktory sa boji, ze si najdes lepsieho ako on. HLAVNE sa kvoli jemu nemen!!! Ziadne chudnutie, ziadne ine make upy atd... Ostan taka aka si, lebo inac prides o svoju vlastnu identitu a skoncis v tazkych depresiach. Tvoj priatel je podla vsetkeho skryty tyran a ziarlivec, ktory si ta nevazi a v manzelstve s nim, by si len trpela. Nedovol mu uz nikdy viac kritizovat tvoje telo a vzhlad. Na svete existuje este tolko vela chlapov, ktori by ta milovali taku aka si...

ladida

fantasia,mne to skor pripada,ze je mozno z teba trochu neisty a podobnymi narazkami tu neistotu predava tebe:) je mlady a mnohi mladi chalani nevedia ako sa chovat k babe.keby si sa mu nepacila,tak s tebou nie je,to mi ver.skus tak komentovat aj ty jeho:) a ze sa mu pacia aj ine zeny je jasne a normalne!to neznamena,ze by ta za ne vymenil.

xy:)

no tak by si mozno mala na sebe popracovat, asi sa ti to snazi naznacit.. alebo z teba chce mat niekoho ineho, to je ten horsi pripad.

alenka_maxova

tak mna casto priatel urazi kadecim...Neraz ma to strasne zaboli, najma ak pracujem na svojej postave a on neustale riesi moje "speky", ktore ale realne nemam, kedze denne cvicim. Kedysi mi v kuse opakoval, aka som dokonala, dnes ma pochvali obcas, ale viac pocuvam urazky (vraj zo srandy). Kebyze som bola labilnejsia, asi sa uz davno kvoli svojim neviditelnym spekom vyhladujem na kost. Musis mat pevne nervy, ak mas takeho "vyryvaka" ako ja. Prosto sa snazim jeho narazky nebrat vazne. Smutne na tom je, ze on nie je ziadny "svalovec", naopak je moc chudy a ja som sa mu nikdy za to neposmievala...

peta111

..len som tie kopacky dlho dlho oddalovala a potom som si buchala hlavu o stol, preco som to neurobila skor.. a tiez ma miloval..