Ako vypočítam plodné a neplodné dni?

D_nika

baby, plodne a neplodne dni, alebo akakolvek ina "prirodna" antikoncepcna metoda je maximalne nespolahliva. ci uz mas kramy, alebo nie, vajicko sa v tebe vyvija aj ked jedno odchadza a nemozes na 100% vediet, kedy ovulujes... tym pacom, ano MOZES otehotniet aj pocas kramov, aj pred nimi, aj po nich... nik ti nemoze zaurcit, ze PRAVE V TEN A TEN DEN neotehotnies... co takto si kupit tehotensky test?? - pat dni po styku ti to uz ukaze, ci bude baby alebo nie...

denamo

mozem sa opytat o radu niekoho ? mali sme s priatelom sex pocas menstruacie pouzili sme kondom a zial sme zistili po tom ze bol prasknuty a on sa urobil chcela by som vediet ze ci by som mohla otehotnie?

ferichita

Prosim vas potrebujem sa richlo poitat kde sa da kupit ta 24 hodinova tabletka a kolko stoji co ked sa nechtiac vypusti do partnerky co si ju partnerka zobere????kolko to asi stoji

D_nika

dudoo - spermie na prezitie potrebuju vlhko, co znamena, ze by po tom, co ich zo seba vypustis niekam inam ako do partnerky mali hned koncit svoju misiu :) cize maximalne par sekund, kym nezaschnu, alebo kym sa nepoutieras :))

slniecko33 - kalkulacka je sice fajn, ale tak ona nemoze presne vediet, ake mas telo a tak podobne, aj ked predpoklad, ze sa ti prave vtedy a vtedy uvolnuje vajicko existuje, nemoze to uplne na 100% povedat nejaka kalkulacka, cize to nemoze byt 100%-na zaruka, ze neotehotnies.... ale tak zase vezmime si inu vec, ktora antikoncepcia JE 100%-na???

lola19 - sak tabletka po sa berie do 24 alebo 48 hodin, nie som si ista, cize ak uvazujes nejaky ten tyzden po tom, tak uz uvazujes dost neskoro...

petra.76

Hormonálna antikoncepcia je charakterizovaná tzv. anovulačnými cyklami, počas ktorých nedochádza k uvoľňovaniu vajíčka z ovária, čím sa spoľahlivo zabraňuje počatiu.
Z toho vyplýva, že ak riadne užívaš HA tak máš stále NEPLODNÉ DNI!!!!!!!!