Padol mi mobil do vody

Príspevok v téme: Padol mi mobil do vody
karicka

ahojte potrebovala by som vediet ze co mam robit ked mi padol mobil do vody asi na 2 sekundy (samsung galaxy ace)
hned som ho vybrala rozobrala (bateria, pamatovka, sim karta von) vytriasla som z toho vodu ako som len mohla utrela a susila fenom chvylu. neviete co mam robiť dalej? a ci mi pojde ked ho zapnem?

karicka

tak som ho zapla!!! funguje a bateria je 100% ..nechapem lebo ked mi padol do vody bateria mala asi 70% tak mozno blbne..ach

xy:)

ja som raz stratila mobil, samozrejme, ze prsalo.. nicmene, nasla som ho potom, bol cely mokry, vyfenovala som, akonahle bol suchy, zapla som ho, spociatku trosku blbol, inac funguje v pohode

karicka

tak ešte stále som ho nezapla..čo hovoríte? kedy je ten správny čas? :D bojím sa a dúfam že mi môj nový telefonik pojde :((

jankaaaaaaaaa

mne do wcka spadol pracovny telefon... :DDD
rychlo som z neho vytriasla vodu, rozobrala, nechala asi tak 5minut a isiel v pohode, nastastie :))

*inko

mne raz padol do zachoda, no ale to som bola este velmi mlada a velmi hlupa:D takze som s nim isla pod cistu vodu, pekne ho vydrhla od bakterii :DDD
no a cudujsasvete...nejde :D

ked som si obliala notebook, pekne som ho pretocila, vysusila fenom a je jak novy :D