Hrčka na hlave - nebezpečné?

hrrr

no mne narastla hrcka vzadu na krku,zospodu hlavy,bola som na sone dnes a ze je to neskodne a nechcu s tym ani nic robit,akurat ze je to pre mna neprijemny pocit,stale si to chytam a mam pocit takeho tlaku tam...no uvidime

jajka

ludia, tukova hrcka, to nic nie je, vyrezu vam to za minutu v lokalnej anesteze, ani to skoro neboli potom, tak naco to mat na hlave? Len si nesmiete tyzden umyvat hlavu.

gater

Aj ja mam hrcku na krku...od narodenia a stale rastla a rastla... Zda sa, ze sa to vola hlava :) Zeny nestresujte.. S pozdravom j

zimbab

ja mam na hlave dokopy 4 gulicky, pohybuju sa trosku, nebolia a nerastu. Az na jednu ta sa mi sem tam zda vacsia. Tiez mi bolo povedane doma, ze je to len tuk no moze ale aj nemusia, no keby som to chcela dat von, tak by mi museli oholit kusok hlavy, a to predsa kvoli kusku tuku nespravim. Nevadi mi to tam, no niekedy sa modlim, abyto bol len tuk...

hehe

moja babka mala na hlave dve hrcky a trcali jej ako rozky.Krd som ju cesala,tak som to videla.Mala to az do smrti a nic.

majka_

ja mam takisto trosku bolestivu hrcku na hlave. je taka malinka a trosicku pohybliva. mama hovorila, ze je to len vyrazka, ze to treba prepichnut. ale ja sa bojim. mam ju na boku hlavy. mala som raz aj na druhom boku hlavy, ale ta mi postupne zmizla.