Má to šancu?

Príspevok v téme: Má to šancu?
marianna27

Ahojte, s novým priateľom sme spolu len necelé dva týždne. Všetko zatiaľ klape až na jeden problém. Nedalo sa nevšimnúť, že je moc zarastený aj na chrbte, až mu chlpy trčia z trička. Fyzicky ma doteraz veľmi priťahoval, ale odkedy som si to všimla stále myslím na to, či to dokážem v budúcnosti akceptovať. Čo mám robiť? Dúfať, že mi to prestane vadiť alebo to radšej ukončiť, kým to nie je veľmi vážne.

marianna27

So mnou to nakoniec tiež nebude až také tragické. Včera som s ním bola a pochopila som, že tie klady predsa len prevyšujú tento nedostatok. Zatiaľ to teda nechávam tak a možno neskôr, keď sa náš vzťah posunie a neprestane mi to úplne vadiť, ho poprosím nech si to aspoň pozostrihuje strojčekom.

batavya

necitala som vsetky prispevky, ale tento ,,problem,, som mala aj ja. s priatelom som dva roky a jednoducho si kupil zastrihavac a chlpky si zastrihuje. neurazil sa ked som mu to povedala. Teraz sa paci viac aj sam sebe. No len ako mne sa to nepacilo, ale az tak mi to nevadilo, ze by som s nim nemohla spavat alebo co...

alenka_maxova

dievca moje....ja mam hormonalnu poruchu a nepekne chlpky mam kade tade. Bala som sa kolko krat, ze si kvoli tomu nenajdem partnera. Moj priatel o tom vie od zaciatku nasho vztahu a povedal, ze keby som sama na to nebola poukazala, nic by si nevsimol. Jeho zas postihla alopecia a velmi trpel tym, ze mu vypadavali vlasy a ochlpenie. Vidis, prezili sme tieto dva extremy a nas vztah je nadherny. Ak je ten tvoj dobry chalan, preco ta zaujima ochlpenie?

AdamKrt

veru tak. norma ISO:666 hovori o vyholenom podpazusi, dlzke a farbe chlpkov na brade, v medzinozi. O PH na intimnych miestach, pachovej stupnici rozkladania potu, pripustneho mnozstva mazu v usiach, stupnosti sviezeho dychu, stupnici belosti zubnej skloviny a v neposlednom rade o pomere IQ vs facebookfoto kacacieho ksichtu v spravnom rozmere fotografie za pouziti daneho stupna osvetlenia a tolerancii hladiny omamnych a psychotropnych latok za urcitych okolnosti. Bez noriem to proste dneska nikde nefunguje :)))

kacenkaaaa

neviem, preco sa niektori pohorsuju. mne osobne by to tiez vadilo, dost si potrpim na hygienu, a hoci toto s nou uplne nesuvisi, prekazal by mi ten pohlad (dotyk). v dnesnej dobe su predsa uricte standardy, co sa vzhladu tyka, niektori chlapi si holia hrude, niektori nie, niektorym zenam sa to paci, inym nie. proti gustu... :)

po takej kratkej dobe by som mu to ale asi nehovorila priamo, skor by som mozno polozartom naznacila. ked ti je nieco neprijemne, nepremahaj sa nasilu.

good luck :)

marianna27

To je celkom dobrý nápad, ďakujem za radu. Hádam nájdem odvahu mu to neskôr nejako navrhnúť. Ja opakujem nevyžadujem, aby bol vyholený úplne celý len ten chrbát by mohol trošku zjemniť.

AdamKrt

Holenie bude asi problem, ale co tak urobit kompromis ? Napr. kupit elektricky telovy holiaci strojcek, ktory bude mat nastavec. Nastavi sa napr. 2-3-4mm, a ked sa daju chlpky odstranit, nezarastaju a neni to ziadna prehadzovacka, aka srst z chrbta... Hned to je aj na pohlad krajsie, pritom je to rychle, vzhladne a napriek tomu chlap neposobi dojmom babatka.