Biohar vlasový aktivátor

nikča

Ja používam Biohar už dva týždne a začali mi rásť strašne veľa malých vláskov, čiže v raste mi pomáha určite ale vlasy mi vypadávajú stále ako predtým.

Andrea M.

Biohar vlasovy aktivátor.Ja som to zacala pouzivat priblizne mesiac. Budem to pouzivat aj nadalej.Vysledok tohto produktu je jednoducho stopercetny. Mne sa lámamali vlasy a lámavost vlasov je prec. Tiez som zbadala ze vlasom podporuje rast. Naozaj Biohar kazdemu odporucam.

Monykaty

Priatel mal alopeciu vypadnute vlasy vo velkosti byvalej 10 koruny po 2 tyzdnoch vmasirovavania na vypadnute miesto mu zacali vlasy opatovne rast

kačenka28

biohair používam asi mesiac po každom umytí vlasov a potom asi 5 minútiek masíírujem.... musím povedať že je to super produkt vyskúšala som už všeličo aj chinínovú vodu od Milva tá je tiež dobrá používam niekedy aj kombináciu oboch produktov. sú super obidva a moje vlásky pekne rastúú konečne :) aj ked si ich žehlím čím si ich dosť ničím a spomalujem ich rast ale tieto produkty mi pomáhajú ODPORUCAM :)

vladana89

vyzkoušejte Victoria Beauty Vitamínové ampule s placentou proti vypadávání vlasů je to 5 ampulí a stojí kolem 8 EUR

Pheneloppe

zaran.. ja to používam skoro pol roka je to skvelé :) používa sa to tak že sa to vtrie to suchých alebo mokrých vlasov ale netreba to zmyť z vlasov. dáva sa to iba na pokožku. Ked si to kúpiš v balení je k tomu taký Sosák :) a to si tam zakrutiš a potom iba stláčaš a jemne stým cestuješ po hlave potom si to rozotri a nechaj tak. J e to vodička takže masné vlasy s toho nebudeš mať iba ked si tam toho velmi vela dáš :)

Zaran

Viete mi niekto povedaťako sa Biohar používa?Aplikuje sa do suchých alebo mokrých vlasov a ako často by som ho mohla použiť?Za odpovede ďákujem.:)