Lieky vs. lieky od psychiatricky

pupa138

ak mozog neprodukuje serotonin, ziadna viera nepomoze. Antidepresiva, jednoducho povedane, jeho hladinu zvysuju.
Skuste cukrovku liecit bylinkami. Aka ucinna liecba bude?

brumiiiiiik

Vobec by som nepovedala ze su menej alebo viac nebezpecne, musela by si brat toho viac, ale zase je to na tebe, ak tak uvazujes potom si na tom dobre, neber ich, lebo ak ma niekto tazku depresiu asi tazko tak bude vahat, ta sa da liecit, alebo vyliecit len pomocou AD, viem o com hovorim.
Ako take ze alternativa v tomto pripade neexistuje, mam skusenost, nechcela som jest lieky, chodila som k liecitelke, ale
no dat peniaze za to ze chvilu mi bude dobre, aj mi bolo, a isla som do zahranicia a zrutila som sa, lebo to bolo len tie kvapky take "akoze"liecenie.
V skutocnosti su prave AD na to aby pomohli, kazdy liek je chemia, ale co viem aj som pocula, tak najmenej, mas to aj v letaku. Ak by skodili tak ozaj, brali by ti krv na pecenove testy, zvyknu sa robit.

RNG

Zdroj toho tvrdenia je samozrejme neurofarmakologia, tj ludia, co maju zisk s predavania farmaceutik.
Ti by boli najradsej, keby bol kazdy chory a to viacnasobne, aby mali dobry odbyt svojich patentovanych chemikalii. Treba vymysliet co najviac chorob, a po pripade aj vytvorit nove(na tom pracuju stovky vyskumnych laboratorii mikrobiologie a genetiky, zialbohu, lebo redukcia obyvatelstva zeme na 500 milionov je jednym zo zakladnych cielov globalistou, riadiacich svet spoza opony najma nastrcenymi politikmi a ekonomami).

Maros75

Ochorením mozgu trpí skoro 40 percent Európanov

Môže to súvisieť aj s celkovou genetickou výbavou Európanov. Niektoré duševné poruchy sú dedičné a istú úlohu k ich naštartovaniu hrajú práve gény. aktualne.centrum.sk

Annika1987

brala som kedysi davno AD tak nejak vyse roka, ale male davky. vyliecila som sa a odvtedy som v poriadku. tak teraz neviem. necitila som ziadne vedlajsie ucinky toho lieku.

hocikto99

treba zvazit mieru utrpenia a skodlivosti antidepresiv. ked niekto nie je schopny fungovat v spolocnosti mal by brat antidep. cize zajst za psychiatrom. ked ma niekto len stavy smutku a nemotivuju ho veci mal by si len spravit poriadok v hlave ci zivote - sport, priatelia, krcma, kino, vikendovky chatovky atd...

RNG

Neviem ci som to tu uz spomenul, ale vola/viera a cvicenie vedia vyliecit az 80% ludi, vid na uspechy samanov v lieceni, ktori len mrmlu vseliake formulky, poskakuju spevaju okiadzaju atd To je vsetko nazyvane lekarmi ako placebo efekt, tj viera bez pouzitia liekov alebo doplnkov.
Telo pod vplyvom viery-presvecenia naozaj pracuje lepsie a vie vyriesit problemy, ktore predtym nevedelo.

jajka001_

j111 mas pravdu v tom ze serotonin treba dostavat do tela prirodzenou cestou - tym cvicenim napriklad - lebo ak clovek problem neriesi, lieky su len barlička, ulahcia ale nepomozu uplne

RNG

Neurotransmitery nie su vymyslena vec, ale realna v mozgovych pochodoch. Je pravda, ze sa o tom este malo vie, ale to neznamena ze nic.
A su to konkretne materialy=zluceniny v tele a nie imaginarna dusa

J111

Ja si myslím, že depresívneho človeka prd dostane nejaký liek z toho vonku, akurát bude lepšie spať. Serotonín a iné nezmysly. Podľa mňa sú to bludy, na rýchlo vymyslené, však psychiatria nefunguje kto vie ako dlho. Tak o tristo rokov to bude iná káva, možno, ale teraz, to je len také tápanie v neznámom. Duša človeka je vec najkomplikovanejšia, podľa mňa.
Mne napríklad pomáha veľmi cvičenie, intenzívne patnast minut, potom som naplneny tiez nejakou latkou a to prirodzenou. Bodka.